Spánek

Proč spát nazí?

Příjde vám to bláznivé??? ale je to zdraví prospěšné

Jak se probudit

Většina lidí má problém s ranním vstáváním. Když už se jim podaří vylézt z rozehřátého pelechu, stejně to trvá ještě docela dlouho, než se jim podaří dostat do relativně použitelného stavu.

Co je spánek?

Spánek je odpradávna považován za něco mimořádně důležitého a rozhodujícího. Dodnes se říká „vyspíme se na to“ nebo „ráno je moudřejší večera“. Spánek je neoddělitelnou a nutnou součástí života.

Jak se zbavit nechtěných nocležníků

Roztoči, okem neviditelní živočichové živící se odumřelými buňkami lidské kůže a vlasů, rádi bydlí v pohovkách, v kobercích, ale nejvíc se jim daří  v naší posteli. Které vdechujeme ve spánku, což může vyvolat alergickou reakci. Ta se projevuje rýmou, svěděním očí, kašlem či vyrážkou. Všechny tyto projevy zhoršují kvalitu spánku. Proto si řekněme pár typů jak se roztočů vyvarovat popřípadě se jich zbavit

Spánek Vašich nejmenších

Spánek našich nejmenších je pro každého rodiče to nejdůležitejší. Vyspinkané dítě je spokojené dítě a tím i rodič. Co vše dopřát našim ratolestem ke spokojenému, zdravému a plnohodnotnému spánku?

Jak vyzrát na chrápání

Slýcháte někdy v noci zvuky připomínající motorovou pilu nebo zvuky které připomínají startování raketoplánu? Chrápání umí lézt pěkně na nervy. Většina lidí se smíří se svým osudem,nebo se odstěhuje do jiné místnosti. Řešení však může být jednoduché.

Ovlivňuje spánek výška matrace?

Často se mluví o výšce, jako o rozhodujícím faktu při výběru matrace. Vzniká tak nepsané pravidlo, že čím vyšší matrace bude, tím bude komfortnější. Výšku matrace ovliňují dva faktory - výška jádra matrace a výška dlaších vrtsev. Ve výsledku tak můře tento fakt ovlivnit nejen to, jak bude matrace vypadat umístěná na posteli, ale také, jakou bude mít tvrdost. Pro dospělého člověka by optimální tloušťka neměla být nižší než 10 cm. Jak to tedy je?

Celkový počet článků: 7


Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Místecká 329/258
720 00 Ostrava-Hrabová

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: info@dobresny.cz, shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU