Dveře

Dveře jsou nezbytným prvkem v každém domě, bytě, kanceláři či jiném prostoru. Představují nejen praktickou bariéru mezi místnostmi, ale také mají estetickou hodnotu a ovlivňují atmosféru prostoru. Existuje mnoho typů dveří, které se liší svým designem, materiálem a funkcemi, a tak splňují různé potřeby a styly. Při výběru dveří je důležité zvážit jejich funkčnost a účel. Například vstupní dveře slouží jako první dojem a zároveň zajišťují bezpečnost a ochranu. Proto je třeba zvolit kvalitní dveře vyrobené z odolných materiálů, které jsou odolné vůči povětrnostním podmínkám a mají bezpečnostní prvky, jako jsou kvalitní zámky a pevné rámy. Dalším typem dveří jsou interiérové dveře, které oddělují jednotlivé místnosti v domě nebo bytě. Zde je design a styl důležitý, aby se dveře ladily s celkovým interiérem a vytvářely harmonii. Existuje široká škála materiálů, jako je dřevo, sklo, kov, nebo dokonce kombinace těchto materiálů, které umožňují výběr dveří podle osobních preferencí a stylu. S rostoucím důrazem na efektivní využití prostoru se také stále častěji používají posuvné dveře. Tyto dveře se posouvají po kolejnicích nebo se skrývají ve stěnových schránkách, což šetří místo ve srovnání s tradičními otevíravými dveřmi. Posuvné dveře jsou oblíbené v moderní architektuře a interiéru a přinášejí elegantní a funkční řešení.

Filtr dle ceny:

2498 Kč

2500 Kč

Celkový počet výrobků: 1Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU