Polohovací rošty

Nastavitelný rám - pohodlí při spánku a odpočinku

Nejdůležitější částí postele, která nám zajišťuje pohodlí, je rám. Musí však mít správnou velikost a typ pro rám postele a především pro matraci. Pro ty, kterým záleží na pohodlí, je ideální polohovatelný rám, který umožňuje používat postel vleže i vsedě.

Filtr dle ceny:

4516 Kč

33878 Kč

Celkový počet výrobků: 4

Celkový počet výrobků: 4

Výhody nastavitelného rámu

Nastavitelný rám postele má mnoho výhod, takže pokud je správně sladěn s naší matrací, stojí za to zvážit jeho koupi, protože:

  • Umožňuje nám trávit čas v posteli vleže nebo vsedě - například když si chceme přečíst knihu nebo posnídat,
  • nastavení rámu je snadné a nevyžaduje použití síly,
  • umožňuje nastavení rámu do několika poloh - můžeme tak snadno zajistit pohodlí,
  • v elektricky nastavitelném rámu můžeme měnit polohu, aniž bychom museli vstávat z postele.

Zvedací rám postele pro postele s úložným boxem

Praktickou volbou je také zvedací rám, který je obvykle vybaven plynovými lahvemi. Díky této konstrukci je zvedání rychlé, snadné a efektivní. Zvedací rám umožňuje přístup k lůžkovému boxu, kam můžeme uložit další lůžkoviny nebo předměty. Tyto typy rámů jsou ideální do malých ložnic, kde často volíme postel s úložným boxem, protože nám poskytuje více úložného prostoru. Mají jednodušší konstrukci než polohovatelné rámy, ale jsou také praktické.

Mnoho velikostí rámů postelí

Nastavitelné i zvedací rámy jsou k dispozici v různých velikostech - stejně jako matrace a postele na trhu. Rám postele je praktickou součástí jednolůžkových i dvoulůžkových postelí - v obou případech zajistí větší pohodlí při spánku. Nastavitelný rám postele 160x200 je dobrou volbou, pokud nám postel slouží i během dne. Můžeme se pro něj rozhodnout, když rádi relaxujeme sledováním filmů nebo čtením. Pak tento typ rámu poskytne vynikající oporu našim zádům a hlavě, protože jej můžeme nastavit do několika poloh. Nastavitelný rám postele by měl být součástí vybavení pokojů nejmladších i nejstarších členů rodiny.

Nastavitelný rám postele: ideální pro chronicky nemocné osoby

Pohodlné lůžko je potřebné pro chronicky nemocné osoby, které tráví na lůžku hodně času. Pokud se zdržují převážně v ložnici, je pro ně pohodlí velmi důležité. Pokoj takového člověka se vyplatí vybavit postelí velkorysých rozměrů a kvalitní matrací, která leží na pevném rámu. V takové situaci bude dobrou volbou nastavitelný rám postele 160x200. Nábytek této velikosti poskytne osobě, která postel používá, dostatek prostoru, a to se projeví ve větším pohodlí.

Zvolte pohodlí a kupte si zvedací rám

Pohodlná postel je dobrou investicí i pro mladé lidi. Pokoj pro mládež a děti by neměl být vybaven pouze nábytkem potřebným ke studiu, protože odpočinek je pro naše děti neméně důležitý. Hitem je velká postel vybavená zvedacím rámem pro lůžko 140x200. Tento model postele lze považovat za univerzální - je vhodný pro jednotlivce i páry. Přestože zaručuje velké pohodlí, nezabírá mnoho místa, takže se hodí do malé ložnice nebo pokoje pro mládež, který má často malou plochu.

Nastavitelný rám - možnost několika poloh

Při zařizování ložnice naplánujme každý detail, protože nám to umožní vytvořit funkční a pohodlný interiér. Jakmile si vyberete postel a správnou matraci, nezapomeňte na rám. Jeho koupi bychom neměli nechávat na jeden den, protože by měl od začátku chránit vaši matraci před opotřebením. Největší pohodlí vám poskytne polohovatelný rám, který lze nastavit do několika různých poloh, ale za zvážení stojí i zvedací rám. Nejhorší volbou bude vždy vykašlat se na jakýkoli typ rámu, protože tím utrpí nejen matrace, ale sníží se i kvalita našeho spánku.Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU