Matrace pěnové 200x200 cm

Náš obchod nabízí matrace v široké škále rozměrů. Ty sahají od štíhlých a kompaktních modelů, které jsou ideální pro jednu osobu, až po matrace impozantních rozměrů určené pro páry. Vynikajícím příkladem posledně jmenovaných jsou modely s největší šířkou, pěnové matrace 200 × 200 cm.

Filtr dle ceny:

3198 Kč

40599 Kč

Celkový počet výrobků: 25

Celkový počet výrobků: 25

Pěnové matrace 200 × 200 cm pro ty, kteří mají rádi prostor

Pěnové matrace o rozměrech 200 × 200 cm jsou modely působivých rozměrů. Jejich rozměry zajišťují dostatečný prostor, a tedy i pohodlný a klidný odpočinek. Jsou ideální volbou pro lidi, kteří si cení volnosti, spí neklidně nebo během spánku často mění polohu. Jsou to také matrace vhodné pro osoby o něco větších rozměrů. Díky stejné šířce a výšce modelu umožňuje matrace 200 × 200 cm také zcela volný spánek podél i napříč postele.

Vynikající kvalita pro pohodlí

Čím kromě výjimečných rozměrů vynikají naše pěnové matrace 200 × 200 cm? Zpětná vazba našich spokojených zákazníků hovoří především o dokonalé kvalitě modelů, která se přímo promítá i do jejich pohodlí. Pečlivě vybrané kvalitní materiály, ze kterých jsou naše matrace vyrobeny, jsou zárukou jejich kvality, stejně jako jejich odolnosti a pevnosti. Dokonale zvládají každodenní i dlouhodobé používání, díky čemuž jsou schopny dlouhodobě bezvadně plnit své funkce.

Všechny pěnové matrace 200 × 200 cm dostupné v naší nabídce jsou výrobky s oficiálním certifikátem OEKO TEX . Ten je nezvratným potvrzením jejich kvality, spolehlivosti a bezpečnosti.

Vyberte si tu ideální matraci pro vás!

Na Dobrysen.cz najdete širokou nabídku největších pěnových matrací 200 × 200 cm na trhu. Tyto modely impozantních rozměrů se vyznačují vysokou kvalitou a bezkonkurenčním komfortem a úspěšně splní očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Prohlédněte si matrace 200 × 200 cm, které vám můžeme nabídnout, a vyberte si ten ideální model pro vás!Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU