Matrace pro seniory 80x200 cm

Zdravý a kvalitní spánek je pro zdraví velmi důležitý - a to v každém věku! Starší lidé si často stěžují na problémy se spánkem, proto jsou dobrá matrace a rám postele nezbytné! Pokud váš blízký stále spí na staré rozkládací pohovce nebo na opotřebované matraci, je nejvyšší čas na změnu. Matrace 80 x 200 pro seniory se hodí na standardní jednolůžko a lze ji použít i na dvoulůžko. Podívejte se, jaké matrace 80 x 200 pro seniory najdete v naší nabídce, a vyměňte starou matraci za speciální matraci pro seniory 80 x 200.

Filtr dle ceny:

5097 Kč

14899 Kč

Celkový počet výrobků: 9

Celkový počet výrobků: 9

Nejlepší matrace pro seniory 80 x 200 - jaký model vybrat?

V naší nabídce najdete nejlepší matrace pro seniory 80 x 200. Jedná se o modely vyrobené z vysoce kvalitních materiálů a navržené tak, aby poskytovaly pohodlí lidem se speciálními potřebami. Je velmi časté, že si senioři stěžují na problémy se spánkem; je to způsobeno změnami, ke kterým časem dochází v každém těle, ale někdy může být příčinou nevhodná matrace. Zajistěte, aby váš starší člověk mohl pohodlně odpočívat a trávit čas v posteli v příjemném prostředí. Nejlepší matrace pro seniory najdete v našem internetovém obchodě - podívejte se, kterým z nich stojí za to věnovat zvláštní pozornost.

Matrace pro seniory 80 x 200 - jaké požadavky musí splňovat?

Každá matrace pro starší osoby 80 x 200 by měla mít odpovídající stupeň tvrdosti. Předpokládá se, že nejpohodlnější matrace 80 x 200 pro seniory jsou poměrně měkké nebo středně tvrdé, i když je třeba vzít v úvahu také individuální preference osob, které je budou používat. V případě osob s nadváhou je lepší volbou tvrdší matrace, ve které se senior nepropadne. Bez ohledu na zvolenou tvrdost je třeba dbát také na správné větrání. Ve starých matracích se může skrývat vlhkost, která poskytuje ideální podmínky pro růst mikrobů. To je další důvod, proč je vyměnit za moderní matrace 80 x 200 pro seniory.

Matrace pro seniory 80 x 200 - pěna, latex a kokosové vlákno

Moderní matrace 80x200 pro seniory jsou modely navržené tak, aby zajišťovaly dostatečné proudění vzduchu a omezovaly tak růst bakterií a plísní. V případě pružinových modelů byla tradiční řešení nahrazena speciálními kapsami pro pružiny, což dále přispívá k odvětrávání. Moderní matrace 80 x 200 pro seniory mají navíc vrstvu kokosového vlákna, která podporuje cirkulaci vzduchu uvnitř matrace. Latexové modely jsou naopak zcela hypoalergenní matrace pro seniory se speciálními potřebami.

Matrace pro seniory 80 x 200 - vítejte v obchodě!

V našem internetovém obchodě nabízíme kvalitní matrace 80 x 200 pro seniory a řešení v jiných rozměrech, stejně jako profesionální rámy postelí, rámy a další nábytek do ložnice. Pojďte s námi nakupovat: pomůžeme vám vybavit pohodlnou a funkční ložnici nejen pro seniory. Matrace 80 x 200 pro seniory se hodí jak k jednolůžkům, tak k modelu 160 x 200. Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU