Matrace pěnové 80x200 cm

Dobrysen.cz nabízí širokou škálu matrací navržených s ohledem na vaši bezpečnost a pohodlí. Najdete mezi nimi modely pro páry i ty ideální pro jednu osobu. Příkladem jsou pěnové matrace 80 × 200 cm, které se díky svým přednostem těší značnému úspěchu a uznání našich zákazníků. Prohlédněte si naši nabídku pěnových matrací 80 × 200 cm!

Filtr dle ceny:

1698 Kč

20699 Kč

Celkový počet výrobků: 40

Celkový počet výrobků: 40

Pěnová matrace 80 × 200 cm - kvalita na prvním místě

Matrace je klíčovým prvkem každého lůžka, který má uživateli poskytnout plné pohodlí a efektivitu, a tím i bezpečný a zdravý spánek. V našem obchodě Dobrysen.cz jsme si toho dobře vědomi, a proto věnujeme velkou pozornost kvalitě našich výrobků. Pěnové matrace 80 × 200 cm, které jsou v naší nabídce k dispozici, jsou proto synonymem vynikající kvality a pečlivého zpracování. Díky tomu se zase vyznačují nadprůměrnou životností a odolností při používání. Ani každodenní dlouhodobé a intenzivní používání proto nemůže matraci poškodit.

Naše pěnové matrace 80 × 200 cm jsou vyrobeny z několika druhů vysoce kvalitních pěn. Může to být polyuretanová pěna, termoelastická pěna, vysoce elastická pěna nebo masážní pěna. Bez ohledu na to, z jakého typu je matrace vyrobena, každá se vyznačuje výše uvedenými vlastnostmi, které úspěšně splňují očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů.

Pěnové matrace 80 × 200 cm - ideální pro jednu osobu!

Na trhu najdete mnoho špičkových matrací, které mají velké rozměry - jedná se o modely navržené s ohledem na páry. Co když však nehledáte manželskou, ale jednolůžkovou matraci se stejnými přednostmi jako modely pro dvojčata? Výbornou volbou je jednolůžková pěnová matrace 80 × 200 cm, model, který se snadno vejde do malé ložnice a zároveň zaručí plné pohodlí a klidný spánek.

Pěnová matrace 80 × 200 cm je optimální volbou pro někoho, kdo si cení pohodlí a prostoru. Jsou o něco větší než nejužší 70 cm, přesto jsou kompaktní, takže ideální do malých místností. Matrace o šířce 80 cm se budou dobře vyjímat také v pokoji pro hosty i v pokojích pro mládež a děti.

Pěnové matrace 80 × 200 cm - vlastnosti

Pěnové matrace 80 × 200 cm jsou modely, které jsou díky moderní pěně vysoce odolné a trvanlivé. Zároveň zaručují 100% pohodlí, díky kterému se ráno probudíte odpočatí a plní energie. Většina pěnových modelů v naší nabídce jsou vysoce porézní matrace, tj. modely vyznačující se odolností vůči všem druhům mikroorganismů. Ani po delším používání se v nich nemohou vyvinout žádné houby, plísně nebo roztoči. Díky tomu jsou pěnové matrace 80 × 200 cm ideální volbou pro alergiky a osoby s citlivou pokožkou.Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU