Dětské matrace se studenou pěnou

Dětské matrace ze studené pěny nejsou příliš měkké a při ležení se neprohýbají, ale nejsou ani příliš tvrdé. Univerzální měkkost matrace ze studené pěny si získává mnoho příznivců i mezi rodiči, kteří hledají vhodnou matraci pro malé dítě nebo teenagera. Dětská matrace ze studené pěny poskytuje dostatečně pevnou oporu zad, takže je spánek na ní příjemný a bezpečný i pro nejmenší uživatele.

Filtr dle ceny:

2197 Kč

6899 Kč

Celkový počet výrobků: 10

Celkový počet výrobků: 10

Matrace do dětské postýlky

Dětská matrace do postýlky s vrstvou studené pěny poskytuje dostatečnou oporu při ležení. V dětské postýlce poskytne studená pěna dostatečnou oporu pro celé tělo a zabrání prohnutí páteře. Nejmladší uživatelé rádi spí na zádech, takže dětské matrace se studenou pěnou budou v dětském pokoji ideální. Pórovitá struktura pěny zajišťuje odvádění přirozené vlhkosti a zvyšuje prodyšnost. Nemusíte se tedy obávat, že by se na matraci začaly objevovat viditelné šmouhy.

Dětské matrace ze studené pěny

Matrace ze studené pěny jsou pro děti vhodné díky mnoha výhodám tohoto materiálu. Tento typ matrace není ani příliš měkký, ani příliš tvrdý, poskytuje pevnou oporu páteři a struktura pěny účinně odvádí přebytečnou vlhkost. Za zmínku stojí také potah ze speciálního vlákna, které je antibakteriální, a poskytuje tak vyšší úroveň hygieny než jiné modely matrací. Potah na zip lze snadno sejmout a vyprat. Pravidelné praní potahu matrace zajistí maximální čistotu a zdravější spánek pro vaše dítě. Prach a roztoči nebudou v noci bránit volnému dýchání a nebudou rušit spánek nejmenších uživatelů.

Jak vzniká studená pěna?

Studená pěna je materiál získaný při nízké teplotě, přibližně 75-85 stupňů Celsia. Proces vypalování pěny používané při výrobě dětských matrací trvá maximálně 5 minut. Název "studená pěna" je termín, který symbolizuje nízkou teplotu vypalování a krátkou dobu tepelného zpracování. Navzdory krátké době vypalování a nízké teplotě při zpracování pěny jsou dětské matrace ze studené pěny mimořádně trvanlivé a odolné proti deformaci. Různé rozměry dětských matrací ze studené pěny umožňují vybavit jakýkoli dětský pokoj. Neváhejte si prohlédnout celou kategorii a vybrat tu nejlepší variantu pro vaše dítě. Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU