Důležité upozornění ohledně expedice:

Informujeme, že je momentálně prodloužena doba odeslání zásilek z důvodů kapacity přepravních služeb, kdy přeprava nedokáže denně odebrat všechny zásilky, které máme připraveny. Z tohoto důvodu může být odeslání prodlouženo o 2-5 dní. Pro lepší podporu expedice může být omezena také telefonní linka, pokud se nedovoláte, použijte prosím online chat nebo opakujte hovor později. Děkujeme za pochopení.

Rošty do postele

Rošty do postele jsou základem pro dobrý spánek a pro výběr správné matrace. Samozřejmě na to má vliv celá konstrukce postele. Rošt do postele je standardizován a přizpůsoben na téměř všechny typy a rozměry matrací. Postelové rošty mají samozřejmě v převážné míře rozměr přizpůsobený nejprodávanějším verzím matrací. Dřevěné rošty do postele jsou pružné, komfortní s možností jemným nastavením tuhosti podle polohy na které ležíte. Takový dřevěný rošt pak můžete libovolně upravit přesně tak, aby byl vaší postavě přizpůsoben co nejideálněji a dodal tak potřebnou stabilitu jak pro vás, tak také pro položení matrace. Rošty do postele dodáváme v demontovaném stavu, vše je přizpůsobeno pro co nejsnadnější manipulaci.

Filtr dle ceny:

3788,00 Kč

28441,00 Kč

Celkový počet výrobků: 7Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Přepnout na mobilní verzi

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Místecká 329/258
720 00 Ostrava-Hrabová

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU