Příslušenství a doplňky

V naší kategorii příslušenství a doplňků pro bio krby najdete vše, co potřebujete k tomu, aby vaše bio krby fungovaly na plné obrátky. Nabízíme širokou škálu produktů, které vám pomohou zvýšit útulnost vašeho interiéru a vylepšit zážitek z vašeho bio krbu. Pro ty, kteří si chtějí vychutnat ještě více zážitků z ohně, nabízíme vonný bio líh. Naše nabídka vonných bio líh obsahuje různé vůně, které dodají vašemu krbu speciální atmosféru. Vonný líh je vyráběn z přírodních složek a zajišťuje bezpečné a šetrné spalování. Pro ochranu vašeho krbu nabízíme také ochranné sklo, které zamezí, aby plamen ohně nešel mimo krb. Toto sklo také pomáhá udržet krb čistý. Keramická polena jsou dalším příslušenstvím, které pomáhá vytvořit iluzi tradičního krbu. Keramická polena jsou pevná, ale nehořlavá a dodávají krbu přirozený vzhled. Ozdobné kameny jsou další možností, jak dodat vašemu krbu speciální vzhled. Tyto kameny jsou k dispozici v různých tvarech a mohou být použity pro doplnění jakéhokoli dekorativního stylu. Nádobka neboli také aromatizér na bio líh je dalším užitečným doplňkem pro bio krb. Tento malý doplněk se umístí na horní část krbu a uvolňuje příjemnou vůni, která dodá prostředí pohodlnou atmosféru.

 

Filtr dle ceny:

1239 Kč

2851 Kč

Celkový počet výrobků: 5Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU