Výpis všech článků

Proč spát nazí?

Příjde vám to bláznivé??? ale je to zdraví prospěšné

Jak se probudit

Většina lidí má problém s ranním vstáváním. Když už se jim podaří vylézt z rozehřátého pelechu, stejně to trvá ještě docela dlouho, než se jim podaří dostat do relativně použitelného stavu.

Vše o pěnách

Chcete si koupit novou matraci, ale v tom velkém množství neznámých materiálů se nevyznáte? Nic si z toho nedělejte, nejste sami. Už nemusíte složitě hledat na internetu

Co je spánek?

Spánek je odpradávna považován za něco mimořádně důležitého a rozhodujícího. Dodnes se říká „vyspíme se na to“ nebo „ráno je moudřejší večera“. Spánek je neoddělitelnou a nutnou součástí života.

Flirt se šéfem

Vztah s nadřízeným je zakázané ovoce, které nejvíce chutná. Ještě předtím než se probudíte vedle toho, kdo vám dává každý měsíc odměny, promyslete, jestli je to vážně dobrý nápad.

Proč jsme stále unavení?

Únava může omezovat každodenních činnostech. Jak této situaci předejít?

Jídlem ke kvalitním spánku

Spánek nám umožňuje celkovou regeneraci a nabíjí nás energií pro další den. Vliv na kvalitu spánku má i strava, proto je dobré znát pár osvědčených tipů.

Patrová postel a kdy ji volit

Zařizování dětského pokoje je pro nás velkou výzvou. Často bohužel musíme volit mezi cenou a kvalitou vybavení nemluvě o tom co chtejí naše děti. V neposlední řadě také často bojujeme s nedostatkem prostoru. Takovým řešením těchto problémů může být pro více dětí patrová postel

Články o matracích, spánku, postelích,...

Všechny články naleznete v přehledu všech rubrik

Kdy je čas vyměnit matraci?

Špatně spíte? Probouzíte se často během noci a bolí vás páteř? Je na čase, abyste se rozloučili se starou matrací a přivítali novou a kvalitní. Příčinou může být konec její životnosti či nekvalitní materiál. Jak to přesně poznat, zda může za problém se spánkem právě vaše matrace?

Celkový počet článků: 20


Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Místecká 329/258
720 00 Ostrava-Hrabová

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: info@dobresny.cz, shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU