Chrániče matrace 180x200 cm

Chránič matrace 180 × 200 cm

Chránič matrace 180 × 200 cm je ideálním doplňkem pro vaši postel a matraci velikosti king size. Výrobek dostupný v naší nabídce má velmi dobré užitné vlastnosti. Poskytuje ochranu před znečištěním a vlhkostí na spací ploše. Mimochodem, ovlivňuje životnost matrace a výrazně ji prodlužuje. Nesmí ve vaší ložnici chybět, pokud vám záleží na co nejkvalitnější noční regeneraci.

Filtr dle ceny:

455 Kč

649 Kč

Celkový počet výrobků: 2

Celkový počet výrobků: 2

Pohodlná postel, dobrá matrace a přehoz o rozměrech 180 × 200 cm - tato trojice vám zajistí ten nejkvalitnější spánek.

Abyste se dobře vyspali, musíte investovat do kvalitní postele. Ta o rozměrech 180 × 200 cm je ideální pro dvě osoby, ale také pro celou rodinu - milují ji zejména rodiče, kteří často spí se svými několikaletými dětmi, které potřebují v noci blízkost). Je však nezbytné sladit postel s matrací, která se dokonale přizpůsobí vašemu tělu a poskytne oporu každé klíčové partii. K této soupravě se vyplatí zakoupit potah na matraci o rozměrech 180 × 200 cm. Udrží vaše lůžko hygienické. Matrace bude pohodlná a čistá a neohrozí ji žádné nečistoty ani tekutiny.

Chránič matrace 180 × 200 cm - hygienický a ekonomický

Chrániče matrací pro matrace 180 × 200 cm chrání povrch před znečištěním. Zajišťují, že do matrace neproniknou žádné tekutiny a že se na vrchní části konstrukce neobjeví těžko odstranitelné skvrny. Tím je zajištěno, že uvnitř nevznikne prostředí příznivé pro růst plísní, které jsou zdraví škodlivé. Vaše postel může být vždy čistá, voňavá a zcela bezpečná - pro tento účel se rozhodněte pro chránič!

To však není vše, co získáte. Potahy matrací o rozměrech 180 × 200 cm vám přinesou ještě něco: úsporu. Díky těmto doplňkům nemusíte matraci pravidelně čistit u odborníka, abyste se zbavili nečistot. Navíc také nemusíte každých několik let vyměňovat matraci za novou. Potah prodlužuje její životnost, protože ji chrání před znečištěním, odřením a mechanickým poškozením.

Jaké jsou charakteristické vlastnosti chráničů matrací 180 × 200 cm, které jsou k dispozici v naší nabídce?

Každý chránič matrace 180 × 200 cm, stejně jako větší chrániče matrace 200 × 200 cm a další rozměry, jsou vysoce kvalitní výrobky. Jsou vybaveny:

  • dokonale padnoucí,
  • s měkkou a příjemnou strukturou,
  • optimální tloušťka,
  • trvanlivost,
  • hydroizolační a termoregulační vlastnosti.

Snadno se také čistí. Můžete je snadno sundat a hodit celé do pračky. Vyplatí se to dělat pravidelně, nejlépe při každé druhé výměně ložního prádla. Pak budou příjemně vonět a zůstanou hygienické.

Prodáváme více než jen potahy různých velikostí - najdete u nás také zboží pro váš dům a zahradu. Mimo jiné nabízíme zahradní trampolíny. S nimi můžete vedle svého domu vytvořit mini zábavní park pro nejmenší - ale i pro dospělé!

Potah na matraci o rozměrech 180 × 200 cm a vlastnosti spací plochy - co stojí za to vědět?

Potah matrace pro matraci 180 × 200 cm je promyšlený výrobek. Výrobci zajistili, aby měl pozitivní vliv na kvalitu spánku. Správná tloušťka, materiál a montáž zajišťují, že potah nijak negativně neovlivňuje vlastnosti matrace. Matrace zůstává přiměřeně měkká nebo tvrdá, přizpůsobuje se tělu a poskytuje oporu každé části těla. Zvolený potah zajišťuje pouze ochranu matrace před znečištěním a mechanickým poškozením. Nemusíte se obávat, že byste se po zakoupení matrace nemohli spolehnout na pohodlný spánek. Bude tomu právě naopak! Výrobek je spojencem kvalitního zotavení. Díky němu budete odpočívat ve zdravém a čistém prostředí.

Objednejte si chránič matrace - ušetřete peníze a užijte si hygienické prostředí pro spánek

Chrániče matrace pro matraci 180 × 200 cm šetří náklady na čištění a častou výměnu matrace. Poskytují také optimální podmínky pro zotavení. Zvýší funkční vlastnosti vámi zvoleného povrchu. Díky tomu se budete moci každý den probouzet odpočatí, s úsměvem a energií do akce. Rychle si všimnete, jak blahodárně působí na vaše fyzické i duševní zdraví.Zveme vás, abyste u nás nakupovali. Nabízíme potahy na matrace 180 × 200 cm za výhodné ceny a s rychlou expedicí.Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU