Důležité upozornění ohledně expedice:

Informujeme, že je momentálně prodloužena doba odeslání zásilek z důvodů kapacity přepravních služeb, kdy přeprava nedokáže denně odebrat všechny zásilky, které máme připraveny. Z tohoto důvodu může být odeslání prodlouženo o 2-5 dní. Pro lepší podporu expedice může být omezena také telefonní linka, pokud se nedovoláte, použijte prosím online chat nebo opakujte hovor později. Děkujeme za pochopení.

Matrace

Matrace na míru jsou dnes čím dál rozšířenější, vyhledávané a oblíbené. Vzhledem k vysoké nabídce různých typů a tvarů postelí , je na nás , abychom vám pomohli matraci dopasovat a přizpůsobit neboli dolatit rozměr přesně podle vaších představ. Vyrobit takové matrace do postele jsme schopni udělat téměř na přesný požadavek a to v relativně krátkém časovém horizontu. Výroba je přesná s ochylkou v řádu milimetrů a to jakýkoli typ si budete přát. V prodeji máme matrace velice individuální a vybere si úplně každý.Matrace na spaní jsou u nás pro děti i dospělé přizpůsobeny pro všechny typy postav a rozložení těla. Výroba každého takového modelu zdravé matrace je u nás samozřejmostí s použitím těch nejlepších zdravotních materiálů. Při výběru vám doporučíme přesně to, co vaše tělo na základě výšky, váhy a pocitové tvrdosti potřebuje aby byl zajištěn potřebný spánek a odpočinek pro vaše tělo. Vyrobené matrace bezpečně zabalíme do ochranných prostředků a doručíme přímo až k vám domů.

Filtr dle ceny:

998,00 Kč

30961,00 Kč

Celkový počet výrobků: 306Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Přepnout na mobilní verzi

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Místecká 329/258
720 00 Ostrava-Hrabová

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU