Rošty 180x200 cm

Rošty 180x200 postelí pro velké postele

Ložnice nemusí být velká, aby byla pohodlná, ale pokud v ní chcete mít velkou postel, měla by to být prostorná místnost. Na posteli o rozměrech 180x200 se vyspí dvě osoby. Taková postel uprostřed dvoulůžkové ložnice se může stát zajímavým akcentem uspořádání. Rošty postele 180x200 proto bude ideální volbou, protože prodlouží životnost postele.

Filtr dle ceny:

9190 Kč

9192 Kč

Celkový počet výrobků: 1

Celkový počet výrobků: 1

Rám postele: ideální volba pro každý model

O tom, že pohodlná a kvalitní matrace je zárukou dobrého spánku, není třeba nikoho přesvědčovat. Takové matrace jsou obvykle o něco dražší, můžeme si však zajistit, že nám budou sloužit několik let. Rošty postele 180x200 nám pomůže zabránit deformaci a vyboulení matrace. Tato neviditelná část postele umožňuje přispět k hygieně matrace.

Flexibilní a lehké rámy postelí

Výhod moderních rámů je mnoho. Bez ohledu na kvalitu matrace se díky rámu prodlouží její životnost a životnost. Moderní rámy pro 

Postele 180x200 jsou robustní konstrukční prvky, které umožní pohodlné spaní dvěma osobám. Jejich výhodou je flexibilita, což znamená, že poskytují jak vynikající oporu matraci, tak pohodlí pro osoby spící na posteli. Stabilita matrace během spánku je zárukou toho, že budeme spát klidně celou noc.

Nevzdávejte se stojanu!

Postel bez rámu nám nikdy neposkytne tolik pohodlí. Její vybavení tímto funkčním prvkem zvyšuje komfort užívání. Mezi výhody rámů postelí patří především:

  • vynikající oporu a stabilitu matrace bez ohledu na to, zda se jedná o rám 180x200 nebo menší,
  • Rámy chrání matraci před vlhkostí a nečistotami a přispívají ke zdravému spánku,
  • Pružné rámy přebírají část zátěže, takže matraci lze používat mnohem déle,
  • díky rámu musíme méně často měnit matraci.

Rám postele 180x200 - pohodlí a bezpečnost na dlouhá léta

Spaní na matraci bez rámu je možné a docela pohodlné, ale jen na chvíli. Bez pevné opory se matrace začne rychle deformovat a způsobovat nepohodlí během spánku. Rám postele 180x200 je vynikající volbou a investicí do nerušeného, klidného a zdravého spánku. Důležitá je nejen délka spánku a pohodlí, ale také hygienické podmínky v ložnici.

Rámy postelí 180x200 - nejen pro alergiky

Díky rámu je matrace prodyšná a zajišťuje vynikající cirkulaci vzduchu. To zabraňuje šíření bakterií, hub a vzniku plísní. Zejména alergici by měli volit rámy postelí 180x200 - a všech dalších dostupných rozměrů - protože zabraňují usazování prachu z podlahy na matraci. V moderně a funkčně zařízené ložnici by neměl chybět kvalitní rám postele.

Rošty 180x200 - pro náročné páry

Rám zajišťuje téměř sterilní podmínky v ložnici také proto, že dokonale odvádí vlhkost z matrace. Rám 180x200 se jednoduše a snadno montuje, takže k jeho montáži do rámu postele nepotřebujete žádné zvláštní dovednosti. Na trhu jsou k dostání nejrůznější druhy matrací, takže když se rozhodujete o koupi rámu, vyberte si takový, který bude vaší matraci vyhovovat ve všech ohledech. U pěnových matrací jsou dobrou volbou pevné nebo polohovatelné rámy a pružné matrace. Pro taštičkové matrace zvolte pevný nenastavitelný rám.Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU