Matrace 70x160

Hledáte matraci 70 × 160 pro své dítě? Jste na správném místě! V této části našeho obchodu najdete matrace 70 × 160 vynikající kvality navržené s ohledem na batolata. Prohlédněte si naše produkty a vyberte si model dokonale vyhovující potřebám vašeho děťátka. Níže najdete několik tipů, na co si dát před nákupem pozor.

Filtr dle ceny:

1597 Kč

4599 Kč

Celkový počet výrobků: 27

Celkový počet výrobků: 27

Matrace 160 × 70 - do jakého věku ji může dítě používat?

Matrace 70 × 160 je model určený pro děti, které již nespí v postýlce s příčkami, ale ve své první "normální" postýlce uvedených rozměrů. Obvykle se ukáže jako dostačující pro batolata od 2 do 4 let věku. Pro starší děti se již doporučují větší, zejména delší matrace, které se často ukáží jako dostatečné i pro dospívajícího.

Kvalitní matrace 70 × 160 zajistí vašemu děťátku pohodlný spánek. Je to plocha, která je naprosto dostačující k tomu, aby vaše dítě mohlo zaujmout jakoukoli polohu při spánku, která je pro něj pohodlná.

Proč zvolit pěnovou matraci 70/160 místo pružinové matrace?

Mnoho rodičů se diví, proč pediatři vždy doporučují nákup pěnové nebo silikonové matrace namísto pružinového modelu. Odpověď je triviálně jednoduchá: batole je příliš lehké na to, aby pružiny pod ním mohly správně fungovat. Jednoduše řečeno, pružinová matrace není schopna zajistit dítěti během spánku správné nastavení páteře.

Vysoce kvalitní matrace 70 × 160, pro jejíž výrobu byly použity špičkové pěny, umožňuje, aby se postava batolete jemně zabořila do jejího povrchu. Matrace povolí pouze tam, kde na ni působí tlak. Povrch se zcela neprohýbá a vytváří prohlubeň - páteř batolete tak zůstává stále v ortopedické poloze.

Výběr dětské matrace 70 × 160: tvrdá nebo měkká?

Matrace do dětského pokoje nesmí být ani extrémně tvrdá, ani příliš měkká. Výběr jedné z těchto možností způsobí, že se batole bude cítit nepohodlně, a navíc si bude stěžovat na bolesti zad, ramen a kyčlí. Pediatři doporučují pro batolata pořídit matraci H2 (středně měkká), H3 (středně tvrdá) a v některých případech H4 (tvrdá). Výrobci matrací obvykle zohledňují potřeby batolat, takže tvrdost H4 je u dětských matrací nižší než u matrací pro dospělé. Před nákupem se však vyplatí ujistit, že tomu tak skutečně je.

Jaké vlastnosti by měla mít kvalitní matrace 70 × 160?

Kvalitní matrace 70 × 160 jsou vyrobeny z materiálů vhodných pro děti. Ujistěte se, že pěny a silikony v modelu jsou vysoce prodyšné, aby matrace mohla "dýchat". Tím se zabrání hromadění vlhkosti a také množení roztočů, bakterií a plísní. Některé matrace mají antialergické vlastnosti, jiné jsou doplněny například vložkami z přírodních kokosových vláken. Zvažte, které další vlastnosti matrace budou pro vaše dítě vhodné.

V naší nabídce najdete matrace s certifikátem OekoTEx. Ten říká, že výrobek je šetrný k pokožce a zdraví a neobsahuje žádné škodlivé látky. Posuzovány jsou nejen výplně a potahy matrací, ale dokonce i lepidla a nitě použité při jejich výrobě. Výběrem výrobku s certifikátem OekoTEx si můžete být jisti, že pro své děťátko vybíráte to nejlepší.

Chcete pro své dítě koupit levnou matraci 70 × 160? Nemusíte přitom obětovat kvalitu! V nabídce našeho obchodu určitě najdete ten správný model.Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU