Důležité upozornění ohledně expedice:

Informujeme, že je momentálně prodloužena doba odeslání zásilek z důvodů kapacity přepravních služeb, kdy přeprava nedokáže denně odebrat všechny zásilky, které máme připraveny. Z tohoto důvodu může být odeslání prodlouženo o 2-5 dní. Pro lepší podporu expedice může být omezena také telefonní linka, pokud se nedovoláte, použijte prosím online chat nebo opakujte hovor později. Děkujeme za pochopení.

Kuchyňské linky

Kuchyňská linka neboli kuchyň patří do každé domácnosti. Tato místnost je pro nás velmi důležitá. V kuchyni trávíme spoustu času. Najíme se tam, připravíme si skvélé jídlo. Všichni máme rádi když nám kuchyň provoní chutné a voňavé jídlo. Takové moderní kuchyně pak chtějí navštívit i přátelé, rodina či děti. V naší nabídce máme kuchyně rohové nebo kuchyňské linky rovné. Taková rovná kuchyň má své kouzlo a její uspořádání skříněk si každý může zvolit dle vlasních představ. Rohové kuchyňské linky jsou vhodné pro větší místnosti, vzniká tak větší prostor pro pracovní desku a přípravu dobrého jídla. Kuchyň je přizpůsobena pro spoustu spotřebičů.

Filtr dle ceny:

10799,00 Kč

23171,00 Kč

Celkový počet výrobků: 68Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Přepnout na mobilní verzi

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Místecká 329/258
720 00 Ostrava-Hrabová

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU