Matrace taštičkové 180x200 cm

Jaká matrace bude ideální volbou pro pár? Pohodlná, pevná, dostatečně široká? Dobrá matrace by měla mít nejen jednu, ale všechny výše uvedené vlastnosti. Právě tyto modely najdete v naší nabídce! Jedná se o vynikající kvalitu taštičkových matrací 180 x 200, které díky svým mnoha přednostem splní očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů. Prozkoumejte naši nabídku a přesvědčte se sami!

Filtr dle ceny:

4727 Kč

51029 Kč

Celkový počet výrobků: 76

Celkový počet výrobků: 76

Kapesní matrace - základní informace

Čím se taštičkové matrace 180 x 200 vyznačují nejen svou odolností, ale také - nebo možná především - velkým komfortem používání? Je to díky jejich moderní konstrukci, která je založena na pečlivě propracovaném kapesním systému. V každé matraci se nachází několik desítek malých kapes a v každé z nich od tuctu do několika desítek pružin. Ty byly seskupeny a rozděleny do několika zón různé tvrdosti. Navíc díky svému umístění v kapesním systému pracují samostatně, tedy nezávisle na ostatních pružinách. V praxi to znamená, že každá taštičková matrace 180 x 200 se dokonale přizpůsobí tvaru a hmotnosti svého uživatele. Zaručuje pohodlí a vysokou kvalitu spánku, poskytuje správnou oporu a odpružení pro záda, páteř a všechny svaly, které se tak mohou uvolnit.

Kapesní matrace 180 x 200 - ideální pro pár

Proč jsou taštičkové matrace 180 x 200 ideální volbou pro páry? Důvodů je přinejmenším několik. Především šířka matrace, která vám umožní zachovat si při odpočinku prostor jeden pro druhého. Poskytuje pohodlí lidem, kteří si kromě blízkosti cení i volnosti. Velmi důležitou výhodou taštičkové matrace je také specifický způsob, jakým funguje, respektive reaguje na tlak a pohyb. Díky nezávisle pracujícím pružinám zajišťuje matrace pohodlný spánek pro oba partnery, i když jeden z nich během spánku často mění polohu, kroutí se a otáčí ze strany na stranu. Konstrukce taštičkové matrace 180 x 200 se dokonale přizpůsobuje tvaru těla a zároveň snižuje jakýkoli pohyb nebo vibrace na povrchu způsobené pohybem.

Kapsová matrace 180 x 200 - trvanlivost po mnoho let

Taštičkové matrace 180 x 200 dostupné v naší nabídce jsou nejen pohodlné, ale také odolné. Tyto modely jsou vynikající volbou pro každodenní i dlouhodobé používání. Díky tomu mohou uživatelům perfektně a spolehlivě sloužit po dlouhou dobu. Ani po letech používání neztrácejí taštičkové matrace svou kvalitu, pružnost a původní vzhled. Vykazují také vysokou odolnost vůči plísním a houbám, čímž zaručují nejen pohodlný, ale i zdravý a bezpečný odpočinek.Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU