Matrace pěnové 140x200 cm

Sortiment našeho obchodu zahrnuje širokou škálu matrací, které se liší jak typem materiálů, z nichž jsou vyrobeny, tak svými rozměry či stupněm tloušťky. Mezi nejoblíbenější modely na Dobrysen.cz patří pěnové matrace dostupné v několika různých rozměrech. Jednou z nejoblíbenějších je pěnová matrace 140 × 200 cm vytvořená s ohledem na páry. Podívejte se, jaké modely v těchto rozměrech jsme pro vás připravili, a vyberte si ten ideální pro vás!

Filtr dle ceny:

2598 Kč

31099 Kč

Celkový počet výrobků: 44

Celkový počet výrobků: 44

Jeden rozměr, různé pěny

Pěnové matrace 140 × 200 cm, které najdete v naší nabídce, nejsou jedním, ale minimálně několika typy výrobků. Jedná se totiž o modely vyrobené z různých druhů pěn a jejich různých kombinací. Jednou z nejoblíbenějších je polyuretanová pěna. Ta může být buď hlavní, základní výplní matrace, nebo jednou z několika vrstev. Kromě toho v našich matracích najdete také moderní pěnu Flex Foam, která se vyznačuje mimořádnou lehkostí, pružností a zároveň odolností. Dalším typem používaným pro pěnové matrace 140 × 200 cm je HR pěna. Modely z tohoto materiálu jsou rozděleny do sedmi nezávislých zón, které tělu poskytují vynikající oporu a tlumení během spánku. Pěnová matrace 140 × 200 cm se může skládat z několika různých pěn. Ať už je však při její výrobě použita kterákoli z nich, můžeme si být naprosto jisti, že to přímo ovlivní kvalitu a životnost výrobku nebo jeho další cenné přednosti.

Pěnová matrace 140 × 200 cm - ideální pro páry

Na trhu najdete několik rozměrů matrací, které jsou vhodné pro dvě osoby, ale právě pěnová matrace 140 × 200 cm je jednou z nejoblíbenějších voleb. Proč? Protože zaručují pohodlný a plně klidný spánek pro obě osoby a zároveň nezabírají tolik místa jako širší modely. Jsou proto ideální volbou pro páry a dobře se uplatní i v malých místnostech. Matrace o šířce 140 cm dokáže každé osobě poskytnout to správné množství prostoru a zároveň zaručit blízkost.

Pěnové matrace 140 × 200 cm - kvalita, která vydrží roky

Pěnové matrace 140 × 200 cm jsou modely, které jsou vyrobeny z moderních materiálů dokonalé kvality. To pak přímo určuje jejich třídu, odolnost a pevnost. Matrace, které najdete v našem obchodě, jsou spolehlivé modely, které vám poskytnou pohodlný a zdravý odpočinek po dlouhá léta. Díky pečlivému zpracování a robustním, odolným materiálům je každá z našich matrací 140 × 200 cm vysoce odolná. Skvěle proto zvládá každodenní, pravidelné i dlouhodobé používání. Svým uživatelům bude sloužit dlouhá léta, aniž by to bylo na úkor kvality, estetiky nebo pružnosti.Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU