Dětské matrace pro školní věk 6-12 let

Mnoho rodičů, kteří hledají matraci pro děti do 6 let, si uvědomuje, jak důležité je vybrat správnou matraci do dětského pokoje. Ve věku od 6 do 12 let se dětské tělo velmi rychle mění, a proto potřebují specializované matrace, aby se vyhnuly takovým nepříjemným následkům, jako jsou vady držení těla. Nákup matrace pro dítě by proto měl být dobře promyšlený, protože představuje velkou investici do správného vývoje nejmladších uživatelů.

Filtr dle ceny:

753 Kč

6899 Kč

Celkový počet výrobků: 15

Celkový počet výrobků: 15

Nejlepší matrace pro děti do 6 let

Matrace pro děti do 6 let by měla být pohodlná a zároveň podporovat správný vývoj páteře. Je velmi důležité vybrat matraci, která není ani příliš tvrdé, ani příliš měkká. Dítě si tak může libovolně zvolit polohu. Matrace pro děti do 6 let by měla být vyrobena z hypoalergenních materiálů. V našem obchodě byl každý model vytvořen s ohledem na potřeby alergiků. Suroviny použité při výrobě matrací vhodných pro alergiky potlačují rozvoj roztočů, a zaručují tak vašemu dítěti klidný spánek.

Matrace pro děti do 12 let

Každá matrace pro děti do 12 let, jež je dostupná na našem e-shopu, se vyznačuje pečlivým zpracováním a mimořádnou trvanlivostí, díky čemuž ji může dítě využívat po mnoho let. Modely dětských matrací, které se přizpůsobí tvaru těla, jsou častou volbou rodičů. Matrace pro děti do 12 let by měla zaručit správnou oporu páteři, a tím pozitivně ovlivnit vývoj dítěte. Odborníci doporučují zejména pěnové matrace, proto se vyplatí vybrat některý z dostupných modelů. Jejich vlastnosti pomáhají dětem užít si zdravý spánek. Speciální jádro zajišťuje odvětrávání a správnou stabilizaci, čímž zvyšuje komfort a pohodlí při používání.

Velký výběr vysoce kvalitních matrace pro děti

Kvalitní matrace pro děti do 6-12 let lze vybírat i z hlediska výšky. Nabízíme dětské matrace o výšce 6 cm i 14 cm. Snadno tak najdete ten správný model s ohledem na hmotnost a výšku malého uživatele. S ohledem na růst dítěte je třeba vybírat vyšší dětské matrace. Nabízíme také mnoho řešení, například použití kokosové rohože, která dokonale stabilizuje celou konstrukci, nebo použití pěnových či latexových vrstev. Pěna umožňuje matraci přizpůsobit se tvaru dětského těla díky tlaku a teplotě, zatímco latex má protiplísňové vlastnosti.Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU