Rošty 140x200 cm

Filtr dle ceny:

8358 Kč

26225 Kč

Celkový počet výrobků: 5

Celkový počet výrobků: 5

Rošty 140x200 - bezpečnostní prvek postele

Při koupi postele věnujeme velkou pozornost stylu, ve kterém je vyrobena, její velikosti a celkovému dojmu, který na nás dělá. Přitom to, co je na posteli nejdůležitější, je její interiér. Velký význam má kvalita matrace a rámu. Teprve tyto dva správně sladěné prvky umožňují poskytnout velké pohodlí při spánku. Rošty pro postele 140x200 jsou moderní výrobky, které by neměly chybět v žádné moderně zařízené ložnici.

Mnoho funkcí rámů postelí

Dokud si nevybereme moderní rám, neuvědomujeme si, jak může ovlivnit náš komfort spánku, ale nejen to.

Rošty postele 140x200 má několik funkcí:

  • Především se jedná o pevnou oporu matrace, která neztrácí své původní vlastnosti,
  • udržuje matraci ve správné výšce a chrání ji před usazováním prachu na podlaze,
  • Lehká a vzdušná konstrukce rámu zajišťuje dostatečnou cirkulaci vzduchu,
  • postel s rámem je bezpečná!

Rošty 140x200 - ideální model do malé ložnice

Pohodlná postel nemusí být příliš široká - v malé ložnici pro pár poslouží model 140x200 dokonale. Jedná se o univerzální postel, která bude fungovat jak jako lůžko pro jednotlivce, který ocení pohodlí, tak pro pár. Postel 140x200 je k dispozici v několika verzích a před nákupem se vyplatí pečlivě si přečíst specifikace. Jednotlivé modely se mohou lišit, např. z hlediska nosnosti.

Rošty 140x200 - způsob péče o matraci

Při péči o kvalitu spánku je třeba mít na paměti několik věcí. Zaprvé je to zajištění správné výšky rámu. Za druhé, přizpůsobení tvrdosti matrace. Za třetí, hypoalergennost. Rám postele 140x200 vyrobený z dřevěných lamel, které jsou lehké a pružné, je jedním z prvků vybavení postele, který by měl být vysoce kvalitní, aby pomohl zajistit bezpečnost stejně jako pohodlí.

Stojany pro speciální úkoly

Moderní rámy postelí 140x200 jsou špičkové výrobky, které mohou mít pozitivní vliv na náš spánek. I ta nejkvalitnější matrace začne v určitém okamžiku ztrácet svou pružnost, ale s pomocí vhodně zvoleného rámu můžeme její životnost prodloužit. Jeho velikost by měla odpovídat velikosti postele a matrace. Mezi výhody námi nabízených rámů patří jejich snadná montáž, kterou zvládne každý sám.

Rám 140x200: ideální pro mnoho modelů postelí

Základem matrace by mohla být jednoduchá masivní deska, ale takový nevětraný základ by mohl podporovat růst bakterií, hub a plísní. Rám 140x200, zkonstruovaný z lehkých pružných lamel, zajišťuje, že se nám bude spát nejen pohodlně, ale i hygienicky. Tato volba je inovativní a funkční - matrace si nejen zachovává svůj původní tvar, ale je také čistá a svěží. Spánek by měl být zdravý a příjemný - a to je možné pouze na matraci, která se hodí.

Matrace a rám: dvě nejdůležitější části konstrukce postele

Díky pevnému rámu nebude nutné tak často vyměňovat matraci za novou. Rám 140x200 je určen pro postel v oblíbeném rozměru - doma může stát v ložnici pro dva, v pokoji pro teenagery nebo v pokoji pro hosty. Vybavení každé postele pevným rámem je nejjednodušší způsob, jak zajistit její dlouhou životnost.

Výškově nastavitelný rám 140x200

Výškově nastavitelné rámy postelí 140x200 nám umožňují přizpůsobit je našim aktuálním potřebám. Během spánku můžeme potřebovat jinou výšku než během dne, kdy si například čteme v posteli. Takové rozměry postelí se často volí pro hotely, penziony a další ubytovací zařízení. Přizpůsobení výšky pak má smysl, protože každý ubytovaný v daném zařízení může mít jiný vkus a potřeby.Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU