Chrániče na matrace

Chránič matrace je novinkou jako doplněk pro všechny druhy matrací. Lze jej použít na taštičkové matrace, pěnové matrace.  Pomáhají lidem s nadměrným pocením, kdy tento chránič tekutiny zachytí a nepropustí dál na potah matrace. Další využití má chránič matrace do postýlky. Tuto vlastnost velice pochválí rodiče s malými dětmi, kdy dítě může cokoli rozlít, zašpinit nebo když se nestihne na záchod. Proti všem těmto úkonům je chránič matrace do dětské postýlky určen. Zabrání styku jakýchkoli tekutin s povrchem matrace vzhledem k tomu, že je nepromokavý. Matracový chránič lze snadno přenášet a bez námahy ho přenést nebo využít na jinou matraci nebo například na sedací soupravy, růžné pohovky nebo jednoduše také na koberec, aby se udržela čistota a vše bylo v pořádku bez starostí o zničení. Nepromokavý chránič matrace se dá snadno vyprat a vyčistit, tím je zajištěna výborná hygiena a čistota. Slouží jako výborná ochrana matrace. Je přenosný, má snadnou obsluhu a manipulaci.

Filtr dle ceny:

359 Kč

782 Kč

Celkový počet výrobků: 41

Celkový počet výrobků: 41

Chrániče matrací

Chránič matrace umožňuje výrazně prodloužit životnost matrace. Chrání ji před znečištěním, odřením a dalším mechanickým poškozením. Zároveň umožňuje, aby vaše lůžko bylo maximálně hygienické, a může vám tak poskytnout špičkový spánek, který si plně zasloužíte. V našem obchodě najdete chrániče matrací v mnoha různých variantách. To vám umožní přizpůsobit jeden z nich rozměrům vaší postele - pak se vám bude celá věc pohodlně používat. 

Voděodolný chránič matrace - pro hygienu a prodloužení životnosti matrace

Voděodolný chránič matrace chrání její povrch před všemi druhy nečistot. Díky tomu kapky kávy, džusu nebo čaje neproniknou hluboko do struktury lůžka. Na matraci se tak netvoří nevzhledné skvrny a zabraňuje vzniku vlhkosti uvnitř konstrukce, která podporuje růst nezdravých hub včetně plísní. 

Podložka pod matraci toho však umí mnohem více. Má přímý vliv na prodloužení její životnosti. Chrání vrchní vrstvy lůžka před odřením a jiným mechanickým poškozením, ke kterému může dojít například při výměně lůžkovin (kdy se zip zachytí o materiál a roztrhne jej).

Díky přídavnému chrániči se nemusíte obávat, že se vaše matrace dokonalých rozměrů poškodí nepozorností při jídle nebo úklidu.

Potahy matrací - jaké produkty nabízíme?

Potah matrace je u nás k dispozici v několika různých velikostech. Nabízíme: 

To vám umožní přizpůsobit konkrétní výrobek vaší matraci. Ať už spíte na malé jednolůžkové posteli nebo na manželské posteli, poskytneme vám potah, který vaši matraci ochrání před znečištěním a poškozením. Zároveň nebude mít negativní vliv na kvalitu vašeho spánku.

Čím se vyznačují chrániče matrací?

Chrániče matrací jsou vyrobeny z materiálů bezpečných pro pokožku. Chrání před přehřátím a poskytují tepelný komfort v každém ročním období. Zároveň jsou voděodolné, takže se nemusíte obávat, že by nasákly tekutiny. Naopak: konstrukce prvků umožňuje volné odpařování potu, takže je to celé hygienické. 

Každý nepromokavý chránič matrace je tak dokonale přizpůsoben povrchu určité velikosti. Díky upevňovacím prvkům je chránič během spánku stabilní a zajišťuje maximální pohodlí. Nemusíte se obávat, že by se podložka pohybovala a způsobovala nepohodlí. Výrobci jednotlivých řešení zajistili, aby k tomu nedocházelo. Díky tomu výrobky plní ochrannou funkci a nesnižují kvalitu vašeho odpočinku.

Voděodolný chránič matrace pro děti a dospělé

V naší nabídce jsou k dispozici chrániče postelí v různých velikostech. To znamená, že je lze přizpůsobit postelím starších dětí, dospívajících, dospělých i seniorů. V každém případě budou dobře fungovat a poskytnou očekávaný rozsah ochrany. Účinně ochrání před všemi druhy nečistot a zajistí, že si matrace po dlouhou dobu zachová svůj původní hygienický charakter. Navíc její udržování v čistotě nebude obtížné.

Jak se staráte o chrániče postele?

Chránič matrace se velmi snadno čistí. Stačí jej sundat, vložit do pračky a vyprat při vysoké teplotě (doporučené výrobcem) s jemným pracím prostředkem. Poté jej pověste, vysušte a opět nasaďte na matraci, aby plnil svou funkci. 

Jak často provádíte úklid? Aby byly chrániče matrací hygienické, je dobré dbát na jejich pravidelné praní. Nejlepší je to dělat při každé druhé výměně lůžkovin nebo alespoň jednou za měsíc. Chránič byste samozřejmě měli prát i po každém větším znečištění.

Voděodolný chránič matrace - řešení, které se vyplatí

Voděodolný chránič matrace chrání povrch matrace před znečištěním a poškozením, takže poskytuje ochranu i vaší peněžence. Samotný chránič můžete vyprat sami, zatímco čištění matrace a její sušení je mnohem náročnější a složitější proces, který často vyžaduje využití profesionálních a drahých služeb. S matracovým chráničem můžete čištění provádět sami a zároveň ušetřit spoustu peněz.

Obchod s chrániči matrací a dalšími produkty - komplexní obchod pro vaši ložnici

Nabízíme chrániče matrací a mnoho dalších produktů, které se vám budou v ložnici hodit. Najdete zde postele různých rozměrů i samotné matrace v mnoha variantách. Na jednom místě si tak můžete koupit vše, co potřebujete pro pohodlný noční odpočinek: nepromokavý chránič matrace a nábytek ve velikostech a stylech, o které máte zájem.

Zveme vás, abyste u nás nakupovali. Nabízíme chrániče postelí vysoké kvality a za dobrou cenu. Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU