Matrace taštičkové 160x200 cm

V současné době najdete na trhu širokou nabídku matrací určených zejména pro páry. Před výběrem je však důležité ujistit se, že daný model je kvalitní, a tudíž pro vás pohodlný. Zásadní je také vybrat matraci, která má správný rozměr pro obě osoby. Nejoblíbenější volbou jsou taštičkové matrace 160 × 200, které splní očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů.

Filtr dle ceny:

4327 Kč

46229 Kč

Celkový počet výrobků: 80

Celkový počet výrobků: 80

Kapesní matrace 160 × 200 - kombinace kvality a pohodlí

Čím se vyznačují taštičkové matrace 160 × 200? Jedná se o výrobky, které vynikají kvalitou a pečlivým zpracováním a zároveň jsou velmi pohodlné. Obě tyto vlastnosti jsou úzce souvisejícími přednostmi, protože právě nejvyšší kvalita taštičkových matrací a jejich moderní konstrukce se přímo promítají do vysokého komfortu spánku. Za zmínku stojí také šířka taštičkové matrace 160 x 200. Modely s takto velkým rozměrem jsou ideální pro zajištění nejen pohodlí, ale také volnosti a dostatečného prostoru pro spánek obou partnerů.

Kapesní matrace 160 x 200 - moderní design 

Velký komfort zajišťuje inovativní konstrukce matrací. Její vnitřek byl vyplněn pečlivě propracovaným systémem kapes, v nichž byly seskupeny a umístěny vysoce kvalitní pružiny. Každá kapsa tak obsahuje tucet nebo několik desítek pružin s různým stupněm tuhosti, které navíc působí nezávisle na ostatních. To je to, co dělá taštičkovou matraci 

Kapsová matrace 160 x 200 se tak dobře přizpůsobí tvaru těla, všem jeho křivkám a hmotnosti a stupni tlaku. To je také zárukou pohodlného a klidného spánku pro páry; i když jedna osoba často mění polohu a otáčí se z boku na bok, druhá si může díky nezávisle působícím pružinám užívat klidný a nerušený spánek.

Čím se ještě vyznačuje taštičková matrace 160 x 200?

Mají taštičkové matrace 160 x 200 nějaké další výhody? Samozřejmě! Tyto modely se vyznačují nejen vysokou kvalitou a skvělým komfortem. Jsou to také matrace, které jsou odolné a mají dlouhou životnost. Jsou ideální pro každodenní používání a jsou odolné proti opotřebení, oděru a růstu všech druhů mikroorganismů, jako jsou plísně a houby. Některé modely jsou také vybaveny dalšími vrstvami pěny nebo prvky z přírodních materiálů, které mají pozitivní vliv na tělo.

Vyberte si pro sebe ideální taštičkovou matraci 160 x 200!

Podívejte se na naši atraktivní nabídku taštičkových matrací 160 × 200! Podívejte se, co jsme pro vás připravili, a vyberte si ideální model pro vás!Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU