Pěnové matrace

Náš obchod nabízí širokou škálu různých typů matrací, které se vyznačují svými jedinečnými vlastnostmi. Kategorie výrobků, kterou naši zákazníci vyhledávají obzvláště často, a to z dobrého důvodu, je kategorie pěnových matrací. Na Dobresny.cz najdete téměř 100 různých modelů kvalitních pěnových matrací, které úspěšně splní očekávání i těch nejnáročnějších uživatelů. Prozkoumejte naši nabídku a vyberte si ideální pohodlnou pěnovou matraci pro vás!

Filtr dle ceny:

1698 Kč

40599 Kč

Celkový počet výrobků: 47

Celkový počet výrobků: 47

Pěnové matrace - klíčové informace

Pěnové matrace jsou výrobky, které si díky svým jedinečným přednostem vybíráme rádi a často. Široký výběr pěnových matrací umožňuje ještě přesněji je přizpůsobit vašim potřebám a požadavkům. Mezi našimi pěnovými matracemi najdete modely jak v různých rozměrech, tak vyrobené z různých druhů materiálů, jako je polyuretanová pěna, paměťová pěna V40, teplá a studená pěna nebo masážní pěna HR. Ve všech případech se jedná o materiály s nadprůměrnou životností a vyznačující se řadou dalších vlastností, které podporují plně komfortní a zdravý odpočinek.

Pěnové matrace - hlavní výhody

Jaké jsou vlastnosti dobré pěnové matrace? V první řadě se jedná o výrobky s nadprůměrnou životností a odolností vůči pravidelnému a dlouhodobému používání. Pěnová matrace je ideální pro každodenní používání a dlouhodobě bezvadně plní své nejdůležitější funkce. Zaručuje také mimořádnou úroveň pohodlí. Matrace z moderní pěny poskytují plně komfortní, ale také - a možná především - zdravý odpočinek. Vlastnosti pěnových matrací, jako je například vynikající přizpůsobení tvaru a hmotnosti těla, zaručují správné nastavení páteře, končetin a hlavy. Pohodlná pěnová matrace se přirozeně přizpůsobuje tělu a umožňuje rovnoměrné rozložení hmotnosti. To má následně za následek kvalitnější a zdravější spánek, díky němuž se ráno probouzíme odpočatí a plní energie do nového dne.

Další důležitou výhodou pěnových matrací je jejich vysoká prodyšnost. Vyznačují se dostatečnou cirkulací vzduchu, což podmiňuje jejich zvláštní odolnost vůči všem druhům hub a plísní. Ve struktuře pěnových matrací se také mnohem méně často uhnízdí jiné nežádoucí mikroorganismy, například roztoči. Proto se jedná o typ matrace doporučovaný zejména alergikům, lidem s kožními chorobami a dětem.

Čím dalším se pěnové matrace vyznačují? Názory uživatelů i výrobců hovoří také o velké snadnosti přepravy a používání výrobků z moderní pěny. Lehké a pružné matrace lze snadno obrátit naruby a převážet je z obchodu do obchodu nebo při stěhování. Snadno se také udržují v čistotě, protože jsou odolné proti zašpinění a po otření nebo vyprání rychle schnou, aniž by ztratily sebemenší část své pružnosti a pohodlí. Matrace v našem obchodě jsou k dispozici s kvalitním snímatelným potahem, který lze prát v pračce. To umožňuje ještě lepší hygienu a bezpečnost matrace.

Pěnové matrace - typy pěn

Jednou z nejdůležitějších výhod pěnových matrací je jejich široký výběr. Modely dostupné v našem obchodě jsou nejen výrobky různých rozměrů a tlouštěk, ale také vyrobené z různých typů pěn, a tím se vyznačují mírně odlišnými parametry a vlastnostmi. Díky této rozmanitosti můžete matraci snadno přizpůsobit svým individuálním potřebám: pro starší a ležící osobu, pro dítě s velmi citlivou pokožkou nebo alergika.

Velkou část pěnových matrací tvoří modely zcela nebo z velké části vyplněné polyuretanovou pěnou. Jedná se o materiál, který se vyznačuje především vysokou odolností, ale také pružností, která je pro tělo optimální, což má vliv na pohodlí a kvalitu spánku. Díky své struktuře poskytují polyuretanové matrace během odpočinku také tepelný komfort. Vzhledem k tomu, že polyuretanové matrace jsou nejběžnějšími modely pěn, může být pro mnoho lidí důležitým prodejním argumentem také jejich cena. Tyto modely jsou výrazně levnější než matrace z jiných typů pěn nebo ze směsi pěn.

Příkladem je matrace z vysoce elastické pěny, jejíž struktura je založena na mikrobublinkách, které jí zajišťují nadprůměrnou pružnost. Tento typ matrace se mimořádně přesně přizpůsobuje tvaru a hmotnosti těla a umožňuje takříkajíc zapadnout do své struktury, přičemž poskytuje správnou úroveň tuhosti podkladu. Vysoce elastická pěna se snadno přizpůsobí tvaru těla, ale stejně rychle a účinně se vrátí do původní podoby. Je proto velmi odolná vůči jakýmkoli trvalým deformacím.

V nabídce našeho obchodu najdete pěnové matrace z polyuretanové pěny nebo vysoce elastické pěny, ale i z několika dalších druhů materiálu. Zveme vás, abyste se seznámili se všemi našimi matracemi a jejich nejdůležitějšími vlastnostmi. Zjistěte více a vyberte si tu nejlepší pěnovou matraci pro vás!Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU