Latexové matrace 80x200

Sortiment Dobresny.cz zahrnuje velký výběr jednolůžkových matrací o šířce 80 cm na šířku. Jejich nabídka sahá od klasických pružinových či pěnových modelů až po moderní modely. Vynikajícím příkladem jsou latexové matrace 80 × 200 vyrobené z pečlivě vybraného kvalitního latexu. Jedná se o modely, které se ne nadarmo těší velké oblibě u našich zákazníků, navíc díky mnoha svým vlastnostem splňují očekávání i těch nejnáročnějších zákazníků. Rádi bychom vás pozvali k prohlídce celé naší atraktivní nabídky latexových matrací v rozměrech 80 x 200!

Filtr dle ceny:

3397 Kč

12399 Kč

Celkový počet výrobků: 31

Celkový počet výrobků: 31

Latexové matrace 80 x 200 - klíčové informace

Co stojí za to vědět o moderních latexových matracích 80 x 200 a jejich dalších rozměrech? Základem těchto modelů je lehká, pružná latexová pěna, ke které jsou v závislosti na modelu přidány další vrstvy. Latexová pěna se vyznačuje nejen zvláštní pružností, ale také trvanlivostí, díky níž jsou matrace z latexu volbou na dlouhá léta. Za zmínku stojí také specifická vysoce porézní struktura latexové pěny. Ta zajišťuje dostatečnou cirkulaci vzduchu ven i dovnitř matrace, díky čemuž je matrace odolná proti vzniku jakýchkoli plísní nebo hub.

Latexové matrace 80 x 200 - největší výhody

Na základě nejdůležitějších vlastností latexových matrací lze snadno odvodit, jaké jsou jejich největší výhody. Jsou to především vysoká kvalita a trvanlivost a odolnost vůči mechanickému poškození. Latexové matrace 80 x 200 jsou ideální pro každodenní i dlouhodobé používání, a spolehlivě tak slouží svým uživatelům po dlouhá léta. 

Kromě toho představují velký komfort spánku, který je zaručen jak základní vrstvou latexové pěny, tak u některých modelů i dalšími vrstvami. Latexová matrace se dokonale přizpůsobí tvaru těla, správně podepře všechny části těla a odpruží je. Modely vyrobené jak z latexu, tak i ty s přídavkem speciální kokosové vložky jsou obvykle matrace s vyšším stupněm tuhosti. Tyto modely jsou proto ideální pro ty, kteří trpí chronickými bolestmi šíje a zad. Latexové matrace 80 x 200 jsou také ideální pro starší a ležící osoby; jejich pružná, ale dokonale podpůrná struktura nejenže poskytuje 100% pohodlí při ležení, ale také minimalizuje riziko vzniku bolestivých proleženin.

Vysoká pórovitost, kterou se vyznačuje každá latexová matrace 80 x 200, zaručuje dostatečnou cirkulaci vzduchu a vysokou úroveň hygieny a bezpečnosti. Latexové matrace se proto doporučují i osobám s kožními problémy a alergiemi.

Vyberte si svou latexovou matraci 80 x 200!

Podívejte se, jaké latexové matrace jsme pro naše zákazníky připravili. Přečtěte si vše o hlavních výhodách modelů v naší nabídce a vyberte si ideální latexovou matraci pro vás!Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU