Matrace 80x140

Přešlo vaše dítě z postýlky s příčkami do své první "opravdové" postele? Pravděpodobně k ní hledáte vhodnou matraci. Rádi bychom vás pozvali, abyste se podívali na nabídku našeho obchodu. Najdete zde matrace špičkové kvality o rozměrech 80 × 140, které vašemu děťátku pomohou ke klidnému a kvalitnímu spánku.

Filtr dle ceny:

1597 Kč

3799 Kč

Celkový počet výrobků: 15

Celkový počet výrobků: 15

140 × 80 matrace jako ideální volba pro batole

Matrace o rozměrech 80 × 140 je vhodná pro mnoho dětských postýlek v dětských pokojích. Je ideální pro dvou- a tříleté děti, které se na této matraci pohodlně vyspí v jakékoli poloze. Tam, kde dítě začíná být starší, je třeba matraci i postel vyměnit za větší. Batole se však na matraci 80 × 140 bude jistě cítit útulně a pohodlně.

Které matrace 80 × 140 cm jsou lepší? Pěnové nebo pružinové?

Naprostá většina pediatrů a ortopedů doporučuje, aby batolata spala na pěnových matracích. Pružinové konstrukce často pod lehkým tělem dítěte nepůsobí správně - jsou lepší volbou pro dospívající a dospělé. Špatně fungující pružiny nejsou schopny zajistit ortopedickou polohu páteře batolete během spánku.

V kvalitní matraci 80 × 140 z pěny nebo silikonu se batole jemně zhroutí. Matrace "obepíná" jeho tělo a působí pouze v zónách, kde na ni působí váha dítěte. Díky tomu je celé tělo dobře podepřeno a páteř batolete se během spánku uvolní a může se zdravě vyvíjet.

Matrace 80 × 140: tvrdá nebo měkká?

Matrace 80 × 140 nesmí být pro dítě příliš měkká. Dítě se do ní příliš zaboří a jeho páteř zaujme nepřirozenou polohu při spánku. Nesmí však být ani příliš tvrdá, protože dítě bude při ležení v této poloze pociťovat nepohodlí a bolest v těch částech těla, které nejvíce tlačí na povrch. Odborníci doporučují koupit středně měkkou nebo středně tvrdou matraci (H2 nebo H3). Je dobré zvolit oboustrannou matraci. Pokud vašemu dítěti nevyhovuje určitá tvrdost, jednoduše matraci na postýlce otočte na druhou stranu, abyste zjistili, jak pohodlná bude pro vaše dítě jiná tvrdost.

Zvolte nejvyšší úroveň hygieny!

Když hledáte matraci 80 × 140 cm pro své dítě, vždy zkontrolujte vlastnosti pěn a silikonů použitých při její výrobě. Nejžádanější jsou ty, které zajišťují prodyšnost matrace. "Prodyšná" matrace poskytuje nejvyšší úroveň hygieny - její konstrukce zabraňuje hromadění vlhkosti v matraci, která podporuje růst roztočů a plísní. Mnohé z matrací, které nabízíme, jsou antialergické výrobky, které alergickým dětem zajistí klidný spánek.

Nezapomeňte na ochranný potah na matraci 80 × 140 pro vaše dítě!

Při koupi nové matrace 80 × 140 pro vaše dítě myslete na to, abyste mu pořídili další potah, který ho ochrání před vlhkostí. Potah výrazně prodlouží životnost matrace, zejména u batolat, která jsou ve fázi odstavování, ale také zabrání pronikání vlhkosti do matrace, pokud se například vaše dítě v posteli polije čajem. Nezapomeňte také pravidelně prát ochranný potah i potah matrace. Nejprve se však ujistěte, při jaké teplotě to můžete udělat.

Máte zájem o kvalitní a levnou matraci 80 × 140? V našem obchodě najdete mnoho výrobků, které splňují oba tyto požadavky. Máte-li otázky ohledně výběru matrace pro své dítě - kontaktujte nás! Rádi vám pomůžeme se správně rozhodnout.Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU