Matrace ze studené pěny

Sortiment našeho obchodu zahrnuje matrace s mimořádnými vlastnostmi. Patří mezi ně jak klasické modely, tak i ty s inovativním designem a výslednými parametry. Vynikajícím příkladem jsou matrace z tzv. studené pěny. Co přesně je tento moderní model matrace a čím se vyznačuje? Podívejte se na naši nabídku matrací ze studené pěny!

Filtr dle ceny:

1698 Kč

51029 Kč

Celkový počet výrobků: 50

Celkový počet výrobků: 50

Studená pěna - co potřebujete vědět?

Studená pěna je velmi osobitá konstrukce vyrobená ze specifických látek, které přímo určují její vlastnosti. Tato matrace se vyrábí při nízké teplotě oscilující mezi 75 a 85 stupni Celsia. Vypalování studené pěny probíhá nejen při mnohem nižší teplotě než při teplotě standardní, ale trvá také podstatně kratší dobu, pouze asi 5 minut. Takový výrobní proces umožňuje získat specifickou pórovitou strukturu matrace, což má za následek její dobrou cirkulaci a z toho vyplývající vysokou odolnost a trvanlivost. Za zmínku stojí také to, že krátký výrobní proces a jeho nízká teplota jsou mimořádně ekonomickými a ekologickými podmínkami pro vznik matrace. Při její výrobě se také používá mnohem méně chemických látek, které jsou nahrazeny přírodnějšími protějšky.

Matrace ze studené pěny - vlastnosti

Jaké jsou vlastnosti tzv. matrace ze studené pěny? Tento moderní model se vyznačuje vysokou kvalitou, která se přímo promítá do jeho mimořádné trvanlivosti a odolnosti. Matrace dokonale odolává každodennímu používání a navíc vykazuje vysokou odolnost vůči intenzivnímu používání, oděru nebo znečištění. Díky specifickému výrobnímu procesu a vysoce kvalitním materiálům, z nichž jsou studené matrace vyrobeny, jsou příjemné na dotek, měkké a pohodlné a zároveň robustní a spolehlivé. Účinně se přizpůsobují tvaru a hmotnosti těla a zaručují pohodlný a zdravý spánek. Při každodenním používání si po dlouhou dobu zachovávají svůj původní tvar, aniž by sebeméně ztratily svou kvalitu nebo vlastnosti.

Je třeba pamatovat také na vysokou pórovitost matrace ze studené pěny. Tato vlastnost zajišťuje dostatečnou cirkulaci vzduchu v matraci, která je navíc mimořádně odolná vůči všem druhům mikroorganismů. Plísně nebo houby proto nemají právo se v matraci množit, a to ani po letech používání. Díky tomu je matrace ze studené pěny zase ideální pro děti, osoby s citlivou pokožkou a alergiky.

Pokud hledáte model, který je pevný, odolný a poskytuje pohodlný a bezpečný spánek, je matrace ze studené pěny ideální volbou! Podívejte se na naši nabídku a vyberte si ten nejvhodnější model pro vás!Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU