Taštičkové matrace

Vytvořili jsme širokou a rozmanitou nabídku matrací, abychom našim zákazníkům poskytli svobodu výběru a přizpůsobení. Níže najdete obzvláště oblíbenou kategorii - taštičkové matrace. Jaké jsou přesně jejich vlastnosti a proč byste měli zvážit jejich výběr? Vřele vám doporučujeme seznámit se s naší nabídkou a jejím popisem!

Filtr dle ceny:

2497 Kč

51029 Kč

Celkový počet výrobků: 86

Celkový počet výrobků: 86

Kapesní matrace - co potřebujete vědět?

Taštičkové matrace jsou moderní výrobky, které se vyznačují inovativní a mimořádně funkční konstrukcí. Jejich konstrukce je založena na rozsáhlém systému kapes, v nichž jsou umístěny stovky moderních pružin. U standardních modelů je to něco málo přes 270 pružin na metr čtvereční, zatímco u vícepáskových matrací je to až 508 pružin na jednu kapsu. Všechny kapsy matrace jsou navíc seskupeny do jednotlivých zón tvrdosti. Díky tomuto postupu je taštičková matrace schopna poskytnout stoprocentní pohodlí a bezpečnost. Přirozeně se přizpůsobuje tvaru a hmotnosti těla uživatele a poskytuje mu klidný, pohodlný a zdravý spánek.

Taštičkové matrace - hlavní výhody

Proč je taštičková matrace dobrou volbou pro každého, kdo ocení komfort a pohodlí při spánku? Zde je vhodné se na chvíli vrátit k výjimečným vlastnostem taštičkových matrací, které se přizpůsobují tvaru i hmotnosti těla. Právě jejich konstrukce zaručuje tak velký komfort používání. Je třeba také poznamenat, že taštičkové matrace znamenají 100% pohodlí pro obě osoby, které na nich spí. Konstrukce matrace znamená, že každá z pružin pracuje zcela nezávisle na sobě. Díky tomu, i když jedna osoba z páru během spánku často mění polohu a otáčí se z boku na bok, druhá to vůbec nepocítí a pohodlí a klid jejího spánku zůstanou nenarušeny. Taštičkové matrace jsou také ideální volbou pro páry s velmi odlišnou stavbou těla.

Kapsová matrace je také vhodnou volbou pro osoby trpící chronickými bolestmi zad a páteře. Je to proto, že konstrukce matrace umožňuje přesně přizpůsobit úroveň pružnosti a polstrování dané části těla, její hmotnosti a nastavení. Matrace složená ze stovek nezávislých pružin výrazně odlehčuje tlak na záda, takže se ráno nejen probudíme bez bolesti, ale také mnohem odpočatější a plní sil!

Pohodlí pro jednu osobu i pár však není jedinou výhodou, kterou taštičkové matrace mají. Z uživatelských recenzí jasně vyplývá, že jejich nespornou výhodou je nadprůměrná odolnost a pevnost. Matrace si dokonale poradí s každodenním používáním a je odolná proti deformaci, oděru i znečištění. Svým uživatelům tak může sloužit po dlouhou dobu, aniž by ztratila sebemenší kousek ze své kvality nebo pohodlí.

Široký výběr taštičkových matrací v Dobřanech

V našem obchodě najdete téměř 120 různých modelů taštičkových matrací. Tyto výrobky jsou rozmanité jak z hlediska svých rozměrů, tak i podrobných parametrů a dalších vlastností. Zahrnují matrace určené pro páry, modely pro jednotlivce i ty pro děti. Pokud si ceníte pohodlí, kvality a spolehlivosti, zveme vás, abyste si prohlédli naši nabídku taštičkových matrací a vyrazili na nákupy!Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU