Rošty 120x200 cm

Vysoce kvalitní rámy postelí

Postel 120x200 je pohodlný kus nábytku pro jednu osobu - dítě, teenagera, seniora nebo pár. Velikost však není všechno, proto se vyplatí vybavit takovou postel moderním, kvalitním rámem. Získáte tak pohodlný a stabilní kus nábytku, na který bude snazší umístit přizpůsobenou matraci. Rám postele 120x200 vyrobený z vysoce kvalitních materiálů je volbou, která přinese mnoho výhod.

Filtr dle ceny:

7932 Kč

25653 Kč

Celkový počet výrobků: 5

Celkový počet výrobků: 5

Praktický nastavitelný rám

Postel používáme různými způsoby - někdy na ní odpočíváme v pololeže nebo vsedě. V takové situaci je dobrou volbou nastavitelný rám, který lze nastavit do několika poloh a najít tak optimální výšku. Rám 120x200 lze nastavit jak v zadní, tak v přední části, což je inovativní a pro uživatele atraktivní prvek. Rámy jsou vyrobeny z různých druhů dřeva, které se vyznačují vysokou odolností a pružností.

Rámy postelí 120x200 - odolné, vysoce kvalitní komponenty

Rámy mají jednoduchý, ale promyšlený design a materiály použité při jejich výrobě jsou vysoce kvalitní. Ačkoli se zdají být lehké a křehké, jsou robustní a spolehlivé. Rámy postelí 120x200 jsou vyrobeny z lamel uložených v gumových kapsách vedle sebe. Rám se pod tlakem prohýbá, ale nedeformuje se a vždy se vrátí do původní polohy.

Zdravý spánek na posteli s dokonale sladěným rámem

Na nákup rámu je dobré se připravit. Dobrý rám, který vyhovuje našim potřebám, zajistí bezpečnost a pohodlí. Kvalitu a životnost rámu ovlivňuje několik faktorů:

  • pružné lamely - čím jsou pružnější, tím jsou odolnější a pohodlnější. Při nákupu rámu postele 120x200 si zjistěte, z jakého dřeva jsou rošty vyrobeny;
  • záleží také na hustotě rámu, tj. na vzdálenosti mezi lamelami - čím hustší je rám, tím lepší je opora pro matraci;
  • rám by měl odpovídat velikosti postele;
  • rám by měl být přizpůsoben hmotnosti osoby, která na posteli spí.

Robustní rámy postelí 120x200 pro velké postele

Rámy postelí 120x200 a větších se musí vyznačovat robustností, aby mohly dlouho plnit svůj účel. Námi nabízené modely, pro jejichž výrobu je použito březové dřevo, jsou kombinací měkkosti a pevnosti. Rámy jsou lehké a zároveň robustní a neztrácejí na kvalitě ani při intenzivním používání. Tajemství jejich úspěchu spočívá v pružnosti lamel a způsobu jejich montáže. Díky použití pryže na jejich usazení se lamely snadno ohýbají a poté se vracejí do původního tvaru.

Rámeček 120x200 pro náročné uživatele

Pro obzvláště náročné je určen rám 120x200, v němž jsou lamely usazeny na pevném ocelovém rámu. Celá konstrukce je navíc vybavena praktickým zvedacím mechanismem. Při nákupu rámu je také důležité věnovat pozornost maximálnímu přípustnému zatížení, protože nemusí vyhovovat vašim potřebám. Postel s moderním rámem se stane ideálním místem, které zajistí vaši bezpečnost a pohodlí při spánku a prodlouží životnost vaší matrace.Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU