Kancelářské stoly

Kancelářský stůl je jedním z nejdůležitějších prvků kancelářského nábytku. Je to místo, kde trávíte většinu svého pracovního dne, takže je důležité vybrat si stůl, který bude splňovat vaše potřeby a bude vám pohodlný pro práci. Existuje mnoho různých typů kancelářských stolů, každý s různými funkcemi a vlastnostmi. Jeden z nejdůležitějších faktorů při výběru kancelářského stolu je jeho velikost. Stůl by měl být dostatečně velký, aby na něm mohl být počítač, papíry a další pracovní nástroje, které potřebujete pro svou práci. Pokud máte malou kancelář, může být vhodné zvolit menší stůl, který vám poskytne dostatečný prostor pro práci, ale nezabere příliš mnoho místa. Na druhou stranu, pokud máte prostornou kancelář, můžete zvolit větší stůl, který vám poskytne více pracovního prostoru.

Filtr dle ceny:

1698 Kč

3900 Kč

Celkový počet výrobků: 7

Celkový počet výrobků: 7

Kancelářské Stoly

Kancelářský stůl je vedle židle jedním z nejdůležitějších prvků vybavení této místnosti. Je to pracovní prostor, takže přímo ovlivňuje kvalitu a tempo prováděných činností. Nábytek by měl být přizpůsoben potřebám konkrétního uživatele - jak z hlediska praktičnosti, tak z hlediska estetiky. V našem sortimentu najdete kancelářské stoly v mnoha různých variantách. Díky tomu si snadno vyberete takový, který bude vyhovovat vašim potřebám.

Stůl do kanceláře - jaký by měl být?

Kancelářský stůl by měl mít:

  • optimálně velkou desku stolu, na kterou se vejdou dokumenty, počítač a příslušenství potřebné k práci;
  • promyšlená výška - měla by umožňovat umístění pohodlné kancelářské židle
  • velikost, která vyhovuje dané místnosti - v menších prostorách je lepší zvolit malé modely a ve větších prostorách velké. Tím zajistíte, že stůl v daných podmínkách zabere optimální množství místa; 
  • design přizpůsobený potřebám uživatele - v některých situacích stačí k pohodlné práci samotná stolní deska. V jiných případech bude třeba zvolit model s dalším úložným prostorem pro dokumenty nebo kancelářské příslušenství.

Velmi důležitá je také estetika firemního stolu. Měl by být v souladu s okolím. Pak bude celek dobře vypadat před zákazníky nebo klienty.

Kancelářský stůl s minimalistickou deskou

Nabízíme širokou škálu kancelářského nábytku. Stůl je u nás k dispozici v několika variantách. Především prodáváme jednoduché modely - bez dalších polic nebo zásuvek. Zabírají málo místa a mají minimalistický charakter. Nezahlcují prostor a nabízejí vše, co k práci potřebujete. Snadno se čistí a zapadají do prostředí bez ohledu na to, co je v něm již přítomno.

Velký kancelářský stůl - model s policemi a zásuvkami

Najdete zde také velký kancelářský stůl s policemi. Na ně můžete umístit pořadače s dokumenty, tiskárnu, počítačové příslušenství a mnoho dalších drobností. Budete tak mít vše po ruce a obejdete se bez dalšího, samostatného kusu nábytku do kanceláře.

Nabízíme také kancelářský stůl se zásuvkami různých velikostí. Můžete do nich uložit vše, co potřebujete k práci. Věci se budou povalovat a zároveň se na ně nebude prášit, protože budou schované v zásuvkách. Nabízíme také modely s otevřenými policemi i zásuvkami. Díky široké nabídce si mezi nimi jistě vyberete tu ideální variantu.

Kancelářský nábytek - stoly pro každý interiér

Všechny kancelářské stoly, které nabízíme, se vyznačují moderním designem. Nabízíme modely v bílé barvě, tmavých barvách a přírodních odstínech dřeva. Hodí se do různých stylů - od tradičního přes loftový až po vintage nebo skandinávský. Díky tomu bez problémů zapadnou do každého interiéru. Můžete je kombinovat s dalšími knihovnami nebo nástěnnými policemi. Se svým okolím vytvoří ucelený celek jak ve vaší firmě, tak v domácí pracovně nebo v pokoji teenagera. Každý z našich kancelářských stolů má jednoduchý design, takže je můžete libovolně kombinovat s doplňky a styly podle vlastního výběru.

Velký stůl do kanceláře nebo menší model - pro který se rozhodnout?

Nabízíme stoly pro firmy i domácnosti v mnoha různých provedeních - včetně menších a větších modelů. Ty druhé jsou nejpohodlnější, mají navíc úložný prostor a velkou horní desku. Dobře se hodí do velkých a středně velkých místností. Ty menší, bez dalšího úložného prostoru, jsou naopak ideální do malých interiérů. Maximálně využívají dostupný prostor, aniž by jej přeplňovaly.

Jak si vybrat konkrétní stůl do kanceláře, aby vyhovoval vašim potřebám?

Jak si sami vybíráte kancelářský nábytek? Váš pracovní stůl by měl být přizpůsoben vašim potřebám. Věnujte pozornost tomu, kolik místa máte k dispozici, kolik místa potřebujete k práci a kolik věcí chcete ukládat do zásuvek nebo na police. Pak si prohlédněte naši nabídku a porovnejte konkrétní možnosti s vašimi očekáváními. Najdete zde velký kancelářský stůl i menší modely v mnoha různých variantách.

Podívejte se na celou nabídku!Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU