Matrace 120x200

Uvažujete o koupi postele a matrace o rozměrech 120 x 200 cm? To je vynikající volba! Matrace o rozměrech 120 x 200 cm jsou mnohými považovány za nejpohodlnější jednolůžkové modely se skutečně královským rozměrem. Úspěšně na nich může spát každý člověk - dokonce i ten, kdo se ve spánku hodně vrtí. Hledáte matraci vynikající kvality, která vám vydrží mnoho let? V této sekci našeho obchodu najdete pevné matrace o rozměrech 120 x 200 cm s různými vlastnostmi - určitě se najde model, který bude vyhovovat vašim individuálním potřebám!

Filtr dle ceny:

1498 Kč

29500 Kč

Celkový počet výrobků: 145

Celkový počet výrobků: 145

Matrace 120 x 200 cm - jakou tuhost zvolit?

Matrace 120 x 200 cm, které nabízíme, mají různé stupně tvrdosti. Ne vždy je totiž tvrdá matrace tím nejlepším řešením pro páteř. Tuhost matrace by měla být vybírána individuálně - včetně hmotnosti osoby, která ji používá. Jak tento poměr vypadá?

  • H1 - měkká matrace - uživatel s hmotností do 60 kg,
  • H2 - středně měkká matrace - uživatel o hmotnosti 60-80 kg,
  • H3 - středně tvrdá matrace - uživatel s hmotností 80-100 kg,
  • H4 - tvrdá matrace - uživatel vážící více než 100 kg.

Jak vidíte, tvrdé matrace se doporučují hlavně pro těžší osoby. Stojí za to vědět, proč tomu tak je. Matrace o rozměrech 120 x 200 cm, která je pro konkrétního uživatele příliš měkká, se pod ním může nadměrně prohýbat. V důsledku toho bude dotyčný spát v "díře" a jeho páteř zaujme nepřirozenou polohu, což se po probuzení projeví nepohodlím. Na druhou stranu matrace, která je pod štíhlou osobou příliš tvrdá, se vůbec neprohýbá, čímž vytváří velký tlak na boky a ramena.

Při koupi matrace 120 x 200 cm je také třeba vzít v úvahu vaše individuální preference a zvyky. Pokud například rádi spíte na tvrdší matraci, vyberte si model s vyšší třídou tvrdosti, než je doporučená pro vaši hmotnost. Navíc lidem s určitými onemocněními páteře může jejich ortoped doporučit, aby spali na tvrdší matraci, a těm, kteří trpí bolestmi kloubů, aby spali na měkčí matraci. Také senioři si často dávají do postele měkké matrace, protože pokožka se s věkem stává citlivější a náchylnější k proleženinám. Tvrdší matrace volí mnoho kancelářských pracovníků. Díky nim mohou účinněji bojovat s bolestmi šíje a takzvaným vdovským hrbem.

Jakou matraci 120 x 200 cm vybrat? Konstrukce

Matrace 120 x 200 cm, které nabízíme, jsou především taštičkové a pěnové. U taštičkových matrací tvoří základ pružiny uložené v samostatných kapsách. Každá z nich může pracovat samostatně pod tlakem těla. Jedná se o vylepšenou verzi známých bonellových matrací, ve kterých jsou pružiny vzájemně propojeny. Jejich povrch se pod vahou těla rovnoměrně prohýbá, čímž v podstatě nedokáže uživatelům poskytnout optimální polohu pro spánek. Moderní, vysoce kvalitní matrace o rozměrech 120 x 200 cm s pružinovou a taštičkovou konstrukcí poskytuje zdravější a pohodlnější odpočinek.

Pokud se rozhodnete pro pěnovou matraci o rozměrech 120 x 200 cm, je to vynikající volba. Pěny používané k výrobě těchto matrací se pod tlakem těla jemně poddají a vrátí se do původního tvaru, když se matrace nepoužívá. Díky nim má ležící osoba pocit, že se do matrace "zabořila". Díky svým vlastnostem ještě přesněji reagují na tlak jednotlivých částí těla na matraci a poskytují celé siluetě dokonalou oporu. Pěnová matrace 120 x 200 cm bude výbornou volbou i v případě, že jste alergik. Plastová pěna představuje prostředí, které neprospívá hromadění a množení roztočů, plísní ani bakterií.

Najděte si v našem obchodě levnou matraci 120 x 200 cm!

V nabídce našeho obchodu najdete kvalitní matrace pro jednu osobu za rozumné ceny. Mnohé z nich mají navíc antialergické, antidekubitní nebo ortopedické vlastnosti - určitě najdete model, který splní všechna vaše očekávání. Některé z našich výrobků jsou oboustranné matrace se dvěma různými úrovněmi tvrdosti, takže si je můžete průběžně upravovat podle svých potřeb (skvělá možnost pro ty, kteří se potýkají s váhovými výkyvy).

Pokud si stále nejste jisti, jakou matraci vybrat, neváhejte nás kontaktovat. Naši specialisté vám pomohou vybrat ideální model pro vaše potřeby. Rádi vám také zodpoví vaše dotazy a objasní veškeré pochybnosti, které ohledně výrobku máte. Jsme si jisti, že u nás najdete kvalitní a levnou matraci o rozměrech 120 x 200 cm, která vám vydrží dlouhá léta a poskytne vám pohodlný a klidný spánek.

Neváhejte nás kontaktovat a dozvědět se více o naší kompletní nabídce!Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU