Důležité upozornění ohledně expedice:

Informujeme, že je momentálně prodloužena doba odeslání zásilek z důvodů kapacity přepravních služeb, kdy přeprava nedokáže denně odebrat všechny zásilky, které máme připraveny. Z tohoto důvodu může být odeslání prodlouženo o 2-5 dní. Pro lepší podporu expedice může být omezena také telefonní linka, pokud se nedovoláte, použijte prosím online chat nebo opakujte hovor později. Děkujeme za pochopení.

Kuchyňské baterie

Kuchyňská baterie je další prvek pro správnou vizáž každé moderní kuchyně a právě proto by jste si na výběru kuchyňské baterie měli dát záležet. Nabízíme proto velkou škálu modelů a je opravdu z čeho vybírat. Třeba multifunkční baterii s výsuvnou hlavicí oceníte při detailním omývání nádobí. Některé kuchyňské baterie se hodí malé nebo kdo z vás si vytvořil velkou kuchyňskou linku, tak určitě zvolí baterii do kuchyně vysokou.  Máme krásné stříbrné baterie ale také zlatou baterii. Jsou leské nebo matné. Baterie do kuchyně si urřitě vyberete dle svého vkusu. Mezi populární kuchyňské baterie patří také modely s keramickými doplňky. Kuchyňská baterie s keramickým dekorem je možné vybrat také v odlišných a nádherných barevných spojení.

Filtr dle ceny:

1329,00 Kč

7381,00 Kč

Celkový počet výrobků: 28Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Přepnout na mobilní verzi

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Místecká 329/258
720 00 Ostrava-Hrabová

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU