Matrace 90x180

V této části našeho obchodu najdete kvalitní matrace 90 × 180 do dětských postelí. Pokud hledáte zdravou a pohodlnou matraci pro svého drobečka, určitě si prohlédněte zdejší nabídku! Vyberte si matraci, která bude vašemu dítěti sloužit mnoho let, aniž by ztratila své vlastnosti.

Filtr dle ceny:

1898 Kč

5299 Kč

Celkový počet výrobků: 37

Celkový počet výrobků: 37

90 × 180 matrací: objevte pružinové a pěnové konstrukce

Matrace 90 × 180, které se dnes vyrábějí, mají především taštičkové pružiny a pěnové a silikonové konstrukce. Která z nich je pro dítě nejlepší volbou?

To do značné míry určuje věk dítěte. Moderní pružinové taštičkové matrace do dětských postelí jsou vylepšené verze starých pružinových matrací. Pružiny v nich jsou umístěny v samostatných kapsách a mohou pracovat nezávisle na sobě. To znamená, že pod ležící osobou nevzniká jediný otvor, ale pružiny podpírají každou část těla zvlášť. Kvalitní matrace 90 × 180 s pružinovou a taštičkovou konstrukcí proto poskytne vašemu staršímu dítěti během spánku dokonalou oporu páteře.

Pro mladší dítě je však vhodnější pěnová nebo silikonová matrace 90 × 180. Je to proto, že batolata jsou příliš lehká na to, aby donutila pružiny správně pracovat s jejich váhou a zaujímat tak během spánku ortopedickou polohu páteře. Pěnová nebo silikonová matrace 90 × 180 se jemně podvolí váze dětského těla a obklopí ho. Na jeho hmotnosti nezáleží - v každé fázi růstu poskytne kvalitní matrace 90 × 180 oporu pro vývoj jeho kosterního systému.

Kterou matraci 90 × 180 pro dítě vybrat? Tvrdou nebo měkkou?

Rodiče se často ptají, jaká by měla být matrace 90 × 180: tvrdá nebo měkká? Často slýcháte, že tvrdé matrace jsou zdravější pro záda. Není to tak úplně pravda. Příliš tvrdá matrace vytváří tlak na kyčle a ramena dítěte, což způsobuje nepohodlí a často i bolesti kloubů. Příliš měkká se naopak pod ní příliš propadá, což způsobuje, že páteř v noci nabývá nepřirozených křivek.

Nejlepší matrace 90 × 180 do dětských pokojů jsou středně měkké a středně tvrdé modely. Tvrdá matrace 90 × 180 je proto dobrou volbou pouze tehdy, pokud ji pro konkrétní případ doporučí dětský lékař nebo ortoped. V našem obchodě jsou k dispozici oboustranné matrace 90 × 180 s různým stupněm tvrdosti na každé straně. Takovou matraci je dobré vybrat nejprve pro první "dospěláckou" postel vašeho dítěte, abyste do budoucna zjistili, jaké jsou preference vašeho dítěte.

Na co dalšího byste se měli při nákupu matrace 90 × 180 zaměřit?
Před nákupem si ověřte, jaké jsou vlastnosti daného modelu matrace. Zvláštní pozornost věnujte tomu, zda je vyrobena z prodyšných, vzdušných materiálů. To je zásadní zejména u dětských matrací - čím je matrace odolnější proti hromadění vlhkosti, tím lépe. To se přímo promítá do nižšího výskytu plísní, roztočů a vlhkosti.

Podívejte se pozorně na jeho obálku. V ideálním případě by měl být pratelný (vždy si ověřte, jaké nastavení pračky můžete použít). Některé potahy mají další vlastnosti, např. antialergické - prohlédněte si blíže naši nabídku a jistě najdete ideální výrobek pro potřeby vašeho dítěte.

Pokud plánujete koupit levnou matraci 90 × 180 cm, aniž byste se vzdali její vynikající kvality, dejte důvěru našemu obchodu! Máte nějaké doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám na všechny odpovíme a pomůžeme vám se správným výběrem.Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU