Matrace pro seniory

Starší lidé si často stěžují na problémy se spánkem. Je pravda, že potřeba spánku se s věkem mění a senioři mají tendenci spát méně než dospělí a dospívající, ale někdy je příčina jinde. Je možné, že příčinou problémů s usínáním a vstáváním je... špatná matrace! Naše matrace pro seniory jsou vysoce kvalitní modely navržené tak, aby splňovaly všechna očekávání starších lidí. Jaká by měla být zdravotní matrace pro seniory? Podívejte se, co jsme připravili s ohledem na seniory!

Filtr dle ceny:

5097 Kč

46199 Kč

Celkový počet výrobků: 15

Celkový počet výrobků: 15

Matrace pro seniory - proč je to tak důležité?

Je speciální matrace pro seniory opravdu nezbytným nákupem? Ano: vždyť s věkem se mění nejen naše tělo, ale také naše potřeby. Matrace pro seniory by jim měla poskytnout ty nejlepší podmínky pro odpočinek a zároveň zabránit bolestem zad. Příliš často se bohužel stává, že starší lidé jednoduše spí na svých starých matracích nebo rozkládacích pohovkách. To je však chyba! S ohledem na tyto lidi jsme do naší nabídky zařadili speciální matrace pro seniory, které jsou k dispozici v různých variantách. Je nejvyšší čas zajistit, aby i starší lidé mohli klidně spát!

Zdravotní matrace pro seniory - věnujte pozornost speciálním potřebám

Neusínáte někde náhodou? Závidíme vám! Bohužel mnoho lidí potřebuje při spánku zvláštní podmínky a senioři do této skupiny rozhodně patří. Téměř každý druhý člověk starší 65 let trpí poruchou spánku! Stárnutí způsobuje, že se struktura spánku v těle mění, fáze hlubokého spánku se zkracují a jsou mělčí. Když to spojíme s bolestmi a v případě lidí, kteří nevstávají z postele, i s rizikem proleženin, snáze pochopíme, že speciální zdravotní matrace pro seniory nejsou žádným výstřelkem. Naopak, dobře zvolená matrace pro seniory může výrazně zlepšit kvalitu jejich života.

Matrace pro seniory - jakou tuhost zvolit?

I když starší člověk spí celý život na velmi tvrdé matraci, s přibývajícím věkem může potřebovat zcela jiné řešení. Standardní matrace pro seniory jsou měkké nebo středně tvrdé, ale je třeba brát v úvahu také individuální preference a hmotnost seniora - lidem s nadváhou se bude pohodlněji spát na matracích s vyšším stupněm tvrdosti. Nejlepší matrace pro seniory poskytují dostatečnou oporu celé páteři a bolesti zad a kloubů se v určitém věku stávají opravdu závažným onemocněním. Je proto vhodné minimalizovat riziko jejího vzniku, a v takovém případě přichází na pomoc správná matrace pro seniory.

Matrace pro seniory - co potřebujete vědět?

Artritida, osteoporóza, chronické bolesti, svalové napětí, proleženiny, problémy s krevním oběhem - seznam onemocnění starších lidí může být opravdu dlouhý! Naše nabídka matrací pro seniory zahrnuje speciálně navržené modely, které zajistí dlouhý a klidný spánek. Nejlepší matrace pro seniory poskytují oporu pro každou část zad a nejsou příliš tvrdé, takže ani dlouhá doba v posteli není nepohodlná. Dobrou volbou budou taštičkové matrace, u nichž byly tradiční pružiny umístěny do speciálních látkových kapes. Díky tomu matrace poskytuje dostatečnou oporu nejen zádům, ale také krku.

Hypoalergenní matrace pro seniory - pohodlí a zdraví

Alergie - včetně alergie na roztoče - se mohou vyskytnout v kterékoli fázi života, včetně stáří. U starších lidí, zejména těch, kteří jsou upoutáni na lůžko, může být mnohahodinový pobyt v posteli spojen s nepohodlím. Hypoalergenní matrace pro seniory bude řešením mnoha problémů spojených s alergeny. Starší, nesamostatní lidé mohou mít potíže s častější výměnou lůžkovin a vysáváním matrace. Speciální aloe matrace pomáhají s hygienou, což může být pro seniory velkou pomocí.

Nejlepší matrace pro seniory a příslušenství - pečujte o své starší blízké

Kromě profesionálních matrací pro seniory najdete v naší nabídce také kvalitní potahy a speciální toppery, které z postele staršího člověka udělají pohodlné místo pro spánek a odpočinek. Váháte, jakou matraci vybrat? Obraťte se na nás! Poradíme vám, které modely dostupné v našem internetovém obchodě budou pro starší osobu tou nejlepší volbou a které doplňky se vyplatí zvolit, abyste svému seniorovi zajistili dlouhý, klidný a především bezbolestný spánek.Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU