Velmi tvrdá matrace H5

Tvrdé matrace - nejoblíbenější modely

V posteli trávíme 7-9 hodin denně, a proto je výběr správné matrace tak důležitý. Nezapomeňme ji přizpůsobit především hmotnosti uživatele, díky čemuž se postaráme nejen o komfort spánku, ale také prodloužíme životnost velmi tvrdé matrace. Termoelastický model reaguje na tlak a teplotu těla a zároveň podporuje přirozenou polohu páteře během spánku. Vysoce elastická matrace se naopak dokonale přizpůsobí anatomické stavbě uživatele a poté se vrátí do původního tvaru.

Filtr dle ceny:

4497 Kč

51029 Kč

Celkový počet výrobků: 14

Celkový počet výrobků: 14

Vysoce kvalitní matrace H5 - komfort spánku

Je třeba poznamenat, že matrace H5 jsou nejtvrdší na trhu. Při tlaku se mírně prohýbají, což znamená, že se nezhroutí jako jejich měkčí protějšky. Díky tomu umožňují zaujmout pohodlnou polohu při spánku. Dobré tvrdé matrace jsou vyrobeny z prodyšných, hypoalergenních materiálů, takže je můžete používat, i když jste alergičtí na roztoče. Pro malou ložnici obvykle volíme jednolůžko, v takovém případě se výborně osvědčí velmi tvrdá matrace 90 x 200.

Extra tvrdá matrace - pro koho?

Extra tvrdá matrace je určena lidem, kteří váží více než 120 kg a potřebují rovnoměrnou oporu těla. Extra tvrdá matrace je investice na několik let, takže se na ní nevyplatí šetřit. Vhodně zvolený model vám zajistí zdravý spánek, čímž se vyhnete bolestem krku a zad. Extra tvrdá matrace 90 x 200 je ideální pro jednolůžka. Je vyrobena z kvalitního materiálu, takže vám bude sloužit mnoho let.

Matrace z polyuretanové pěny H5 - výhody

Velmi oblíbené jsou tvrdé matrace z polyuretanové pěny, které se skládají z mnoha bublinek. Ty jsou zodpovědné za optimální cirkulaci vzduchu, která přispívá ke komfortu spánku. Matrace jsou lehké, takže se snadno přepravují. Kromě toho se vyznačují vysokou pružností, díky níž se přizpůsobí tvaru těla uživatele. Osloví jak jednotlivce, tak osoby, které spí s partnerem.

Velmi pevné matrace za atraktivní ceny

Chcete-li prodloužit životnost velmi tvrdé matrace, vyplatí se zakoupit potah. Účinně chrání podklad před znečištěním a poškozením a zároveň umožňuje dobrý průchod vzduchu. Potahy jsou k dispozici v různých barvách, takže je snadno sladíte s koberci a dalším vybavením. Extra tvrdá matrace zmírňuje tlak na svaly a klouby, takže se ráno budete probouzet odpočatí. Nebudete mít pocit propadání, což vám usnadní zaujmout pohodlnou polohu při spánku.

Jak si vybrat extra tvrdou matraci?

Extra tvrdé matrace jsou určeny pro osoby, které ze zdravotních důvodů potřebují dobrou oporu páteře. Tyto typy výrobků jsou často vyrobeny z kokosových vláken a koňských žíní. Zmíněné plasty zpevňují celou konstrukci a zároveň podporují cirkulaci vzduchu a odvádění vlhkosti. Velmi tvrdá matrace 90 x 200 se doporučuje lidem, kteří rádi spí na zádech a během spánku jen zřídka mění polohu. Vyplatí se ji také koupit, pokud máte problémy se zády. Nejenže vám usnadní usínání, ale také zabrání probuzení při změně polohy. Extra tvrdá matrace chrání před ranními bolestmi svalů a kloubů.Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU