Rošty 90x200 cm

Podstavce pod postele 90 x 200 cm

Postel, která splňuje naše požadavky a uspokojuje naše potřeby, je zárukou zdravého a hlubokého spánku. Úplná spokojenost se však skládá z mnoha prvků, jako jsou:

Velikost postele - je třeba vědět, že délka je důležitější než šířka, typ a tvrdost matrace - měly by odpovídat naší hmotnosti, správně vybrané přikrývky, polštáře a povlečení, Rám, který drží celou postel pohromadě a má významný vliv na stav matrace. Pro svobodného člověka, který si cení pohodlí, bude dobrou volbou postel, která se vejde do rámu o rozměrech 90 x 200 cm.

Filtr dle ceny:

5044 Kč

33878 Kč

Celkový počet výrobků: 7

Celkový počet výrobků: 7

Velikost rámu - proč na ní záleží?

Při rozhodování o koupi rámu je třeba věnovat pozornost především jeho velikosti. Svůj účel splní pouze tehdy, pokud bude dokonale odpovídat velikosti postele. Většina postelí, matrací a postelových rámů v naší nabídce má standardizované rozměry, takže si můžete snadno vytvořit sestavu, která vám zajistí pohodlný spánek. Rám postele pro postel o rozměrech 90 x 200 cm je jen jednou z mnoha možností, které v našem obchodě najdete. Postele této velikosti jsou velmi oblíbené, protože s dobrou matrací a rámem poskytují více než dostatečné pohodlí pro jednu osobu.

Rám 90 x 200 cm - neobětujte pohodlí

Postel a veškeré příslušenství, které ovlivňuje kvalitu spánku, by měly být ideálně přizpůsobeny našim potřebám a očekáváním. Nestojí za to obětovat pohodlí, a proto byste měli před nákupem znát všechny vlastnosti a parametry vybraného vybavení. Rám postele o rozměrech 90 x 200 cm je nastavitelný, což umožňuje upravit jeho polohu tak, aby poskytoval dobrou oporu našim zádům - jak při spánku, tak při používání postele k jiným účelům, například ke čtení knihy nebo práci na dálku.

Rámy postelí 90x200 z různých druhů dřeva

Rámy postelí o rozměrech 90 x 200 cm se vyrábějí z různých druhů dřeva. Mezi nejodolnější patří modely s rošty z bukového dřeva, které jsou vhodné pro těžké, pevné matrace. Kvalitní jsou také březové lamely, které jsou ceněny pro svou pružnost a elasticitu. Rám je srdcem postele - jeho kvalita ovlivňuje všechny ostatní součásti a pohodlí spánku. Vyplatí se proto pečlivě vybírat.

Rám by měl být především přizpůsoben hmotnosti osoby, která postel používá, aby dlouho bezchybně plnil svou funkci.

Moderní řešení od výrobců rámů postelí

Rám postele o rozměrech 90 x 200 cm může mít různé provedení, ale jedním z doporučovaných řešení je moderní řešení s rošty v gumových kapsách. Tyto pružné úchyty zajišťují dobrou funkčnost rámu, což má vliv na životnost matrace. Postel, matrace a rám jsou tři prvky, které by měly být ve stoprocentním souladu, abychom si mohli být jisti, že naše ložnice bude místem, které nám poskytne opravdový odpočinek. Rámy v naší nabídce jsou navíc polohovatelné, takže si můžete přizpůsobit výšku, na které budete spát, podle svých představ.Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU