Matrace 90x190

V této části našeho obchodu najdete matrace o rozměrech 90 × 190 cm. Ty jsou běžnou volbou, pokud jde o nákup matrace do dětské nebo teenagerské postele - nejsou o mnoho menší než standardní rozměr jednolůžkové matrace pro dospělého. Srdečně vás zveme, abyste si prohlédli sortiment, který nabízíme. Níže doporučujeme, čemu byste měli věnovat pozornost, než se rozhodnete pro koupi vybraného modelu.

Filtr dle ceny:

1698 Kč

8699 Kč

Celkový počet výrobků: 56

Celkový počet výrobků: 56

Matrace 90 × 190 - konstrukční rozdíly

Před nákupem matrace 90 × 190 do dětské postele je třeba určit, o jakou konstrukci máte zájem. V naší nabídce najdete jak pružinové matrace, tak pěnové a silikonové matrace. Jaké jsou mezi nimi rozdíly?

U klasických pružinových (bonellových) matrací jsou všechny pružiny vzájemně spojeny. Práce jedné pružiny znamená i práci těch, které jsou v její blízkosti. Vylepšenou formou bonellové matrace je matrace s taštičkovými pružinami, v níž je každá pružina umístěna v samostatné kapse a může pracovat samostatně. Díky tomu se matrace lépe přizpůsobuje přirozeným křivkám páteře osoby, která na ní spí. U pěnových a silikonových matrací podložka matrace pod vahou těla jemně povoluje a přizpůsobuje se mu. Pěny a silikony mohou mít různé vlastnosti, ale vždy fungují pouze tam, kde na ně působí hmotnost. Proto bezchybně podpírají páteř v jakékoli poloze, ve které uživatel matrace spí.

Pro teenagery je výbornou volbou matrace 90 × 190 s pružinovou a taštičkovou konstrukcí, například pěnová nebo silikonová matrace. Pro malé děti však může být vhodnější matrace 90 × 190 s pěnovou nebo silikonovou konstrukcí. Je to proto, že lehké tělo batolete často nedokáže donutit pružiny, aby správně pracovaly. V případě pružinových matrací s opěrnými zónami jsou určeny pro vyšší uživatele - batoleti mohou být jednoduše nepohodlné.

Je pevná matrace 90 × 190 dobrou volbou?

Záleží na tom. Pokud má vaše dítě různé potíže s páteří a ortoped vám doporučí spát na tvrdé matraci, měli byste jeho doporučení samozřejmě uposlechnout.

Pro naprostou většinu dětí a dospívajících se však doporučují středně tvrdé a středně měkké matrace. Jedná se o volbu, která podporuje zdravý vývoj kosterního systému dítěte a zajišťuje pohodlí během spánku. V našem obchodě snadno najdete matrace do dětských postelí o rozměrech 90 × 190 cm s různými stupni tvrdosti na obou stranách matrace. Vaše dítě si tak bude moci přizpůsobit spací plochu podle svých preferencí.

Jaké jsou vlastnosti kvalitní matrace 90 × 190?

Ujistěte se, že daná matrace je vyrobena ze surovin, které nemají negativní vliv na zdraví vašeho dítěte. Doporučujeme zvolit výrobek s certifikátem Oeko-TEx. Před jeho udělením se kontrolují nejen prvky, jako je látka potahu nebo složení pěny ve výplni, ale dokonce i kvalita lepidla nebo nití použitých při výrobě.

Pěnové matrace s prodyšnými vlastnostmi se doporučují zejména pro děti. Prodyšná matrace nehromadí vlhkost, a je proto odolná proti hromadění roztočů, bakterií a plísní. Pro alergiky se doporučují zejména silikonové matrace, které poskytují nepříznivé prostředí pro růst výše zmíněných mikroorganismů.

Chcete si koupit levnou matraci 90 × 190, která splňuje výše uvedené požadavky? V naší nabídce ji určitě najdete. Máte-li další dotazy k parametrům některého z námi nabízených produktů, kontaktujte nás!Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU