Moderní noční stolky

Moderní styl v interiéru vypovídá o našem estetickém vkusu i životním stylu. Takto zařízené byty, domy, ale i kanceláře jsou především funkční a zároveň elegantní. Moderní noční stolky do ložnic se vyznačují jednoduchostí a minimalistickou formou. Obvykle jsou jejich dvířka bez úchytek a někdy i bez nožiček. Moderní interiér je takový, který poskytuje příležitost k odpočinku a příjemnou atmosféru, aniž by se to přehánělo s dekoracemi a nepraktickými doplňky.

Filtr dle ceny:

808 Kč

1700 Kč

Celkový počet výrobků: 4

Celkový počet výrobků: 4

Moderní noční stolky jednoduchého tvaru

Zařízení moderní ložnice je výzva, kterou stojí za to přijmout - protože vám poskytne pohodlí na dlouhá léta. Povinnou součástí takto zařízené ložnice jsou moderní noční stolky. Jejich jednoduchá, nenáročná forma se do tohoto stylu skvěle hodí. K jejich přednostem patří také funkčnost - můžeme využít jejich horní i vnitřní část. Objemný moderní noční stolek nám umožní udržet v ložnici bezvadný pořádek a schovat ty drobnosti, které nejsou dekorativní.

Harmonický interiér s moderním nočním stolkem

Mezi výhody moderního stylu patří to, že není obtížné takový interiér vybavit. Vyznačuje se jednoduchostí a řádem. Zvláštní pozornost je třeba věnovat skladbě nábytku v moderním interiéru - měl by vytvářet soudržný, harmonický celek. V ložnici pro pár je vhodné umístit dva moderní noční stolky po obou stranách postele. Toto řešení je nejen funkční (získá se více úložného prostoru), ale také estetické.

Bílý noční stolek - nezbytnost pro moderní interiér

V moderním interiéru je důležitá také barevnost. V něm by měly převládat tlumené barvy a počet barev by měl být omezen na tři, maximálně čtyři. Takto komponovaný interiér působí útulně a také podporuje klid a relaxaci, což je důležité zejména v ložnici. Moderní noční stolek v bílé barvě, který najdete v naší nabídce, je dobrou volbou pro interiér, který má být tlumený. Minimalistického efektu dosáhnete, pokud bílou zkombinujete s béžovými nebo šedými doplňky. Případně můžete zkusit zařídit ložnici výhradně v bílé barvě.

Na co pamatovat při zařizování moderní ložnice?

Moderní ložnice nám poskytne lahodný spánek v krásném prostředí. Stojí za to vědět, jakými zásadami se řídit při jejím zařizování u vás doma. Při zařizování moderní ložnice mějte na paměti, že:

  • jednoduchost není nuda,
  • Příliš mnoho nábytku neprospívá relaxaci - jeden stylový moderní noční stolek je lepší než několik kusů nábytku zabírajících cenné místo,
  • Osvětlení by mělo být zvoleno tak, aby vytvořilo náladovou atmosféru - hodí se několik světelných zdrojů,
  • Moderní styl se vyznačuje především minimalistickým nábytkem a doplňky - i jednoduché vybavení může být vizuálně zajímavé.

Dřevěné moderní noční stolky

K modernosti patří také ekologie, a proto se dřevěné stoly a skříně ideálně hodí do současných interiérů. Moderní noční stolky z naší nabídky se vyznačují použitím kvalitních materiálů a pevností, což zajišťuje dlouhou životnost. Proto si můžeme být jisti, že nejsou nábytkem na několik sezón, ale na mnoho dlouhých let. O jejich kvalitě svědčí i to, že moderní noční stolky do ložnice jsou vyrobeny s důrazem na nejmenší detaily - a to jak vně, tak uvnitř nábytku.

Moderní noční stolky - jednoduchost a elegance

Moderní ložnici zařízenou v tlumených barvách lze snadno proměnit. Stačí obměnit několik doplňků, abyste se vyhnuli monotónnosti. Některé prvky by však měly zůstat neměnné a tvořit základ pro promyšlené doplňky.

Moderní noční stolky mohou být v elegantně a jednoduše zařízené ložnici vedle postele nejdůležitějšími kusy nábytku. Přestože jsou obvykle malé, jsou umístěny na centrálním, okamžitě nápadném místě. Moderní noční stolek je jednoduchý způsob, jak dodat ložnici na atraktivitě.

Nadčasový design moderních nočních stolků

I ta nejkrásnější moderní noční skříňka může získat na kráse, pokud ji budeme používat s rozumem. Velký význam má barva skříňky a barvy okolních předmětů a látek. Záleží také na velikosti tohoto nábytku - příliš velká nebo příliš malá velikost vzhledem k rozloze ložnice může narušit její proporce. Moderní noční stolek je takový, který má nadčasový design a je odolný proti opotřebení. Takto přežije pomíjivé módní trendy. Přesně takový nabízíme my.Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU