Latexové matrace 140x200

Velký výběr matrací, které jsou dnes na trhu k dispozici, může mít za následek, že model nebude plně vyhovovat vašim potřebám. Proto je tak důležité vybírat si výrobky nejvyšší kvality s oficiálními certifikáty a schváleními kvality a bezpečnosti. Takové jsou latexové matrace 140 x 200, které se ne nadarmo těší velké oblibě našich zákazníků. Pokud vám záleží na nejvyšší kvalitě, bezpečnosti a pohodlí během spánku, určitě se podívejte do níže uvedené kategorie výrobků a vyberte si pro vás ideální model!

Filtr dle ceny:

4827 Kč

41429 Kč

Celkový počet výrobků: 39

Celkový počet výrobků: 39

Co potřebujete vědět o latexových matracích?

Latexové matrace 140 x 200 a další rozměry dostupné v našem obchodě jsou produkty, které si vybíráte rádi a často. Je tomu tak díky jejich mnoha cenným vlastnostem, které jsou dány jejich moderním designem a nejkvalitnějšími materiály použitými při jejich výrobě. Matrace se skládají především ze směsi přírodního kaučukového mléka a vysoce kvalitního syntetického latexu. Právě díky tomu jsou latexové matrace tak pohodlné; jejich povrch se přirozeně a optimálně přizpůsobuje tvaru a hmotnosti těla a poskytuje ideální oporu a odpružení. Díky tomu zůstává páteř ve správné poloze a všechny svaly se mohou uvolnit. To zase znamená, že když spíte na latexové matraci, ráno se probudíte odpočatí a plní energie do nového dne!

Latexové matrace 140 x 200 - bezpečné a spolehlivé

Čím se ještě vyznačují latexové matrace 140 x 200? Z recenzí uživatelů vyplývají jasné závěry. Tyto modely jsou nejen pohodlné, ale také bezpečné a hygienické. To vše díky specifické vysoce porézní struktuře latexové matrace. Díky ní je riziko vzniku plísní nebo hub uvnitř matrace sníženo na naprosté minimum. Díky tomu jsou latexové matrace vynikající volbou pro alergiky a děti, ale také pro lidi, kterým záleží na bezpečnosti a hygieně jejich odpočinku. Latexové matrace 140 x 200 se vyznačují také vysokou odolností proti opotřebení, takže mohou uživateli sloužit mnoho let a pomáhají zajistit pohodlí a kvalitu spánku. 

Nejen latex

Některé z našich moderních modelů latexových matrací 140 x 200 mají také další funkční vrstvy a vložky. Jedná se například o gel-latexovou vložku, která má pozitivní vliv na termoregulaci a tepelný komfort během spánku. Dále je to kokosová vložka, která vyniká především svými protiplísňovými a antialergickými vlastnostmi a jemně zvyšuje úroveň tuhosti matrace. Modely s kokosovou vložkou se doporučují pro starší osoby a osoby nemocné a upoutané na lůžko, protože účinně zabraňují vzniku bolestivých proleženin. Latexové matrace někdy obsahují také moderní VISCO pěnu, díky níž se matrace ještě lépe přizpůsobí tělu.Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU