O naších matracích

 

 

Nabízíme mnoholeté zkušenosti a profesionalitu v oblasti matrací . Naše přímá spolupráce s výrobou zajišťuje rychlý a přímý postup k rychlé a plynulé realizaci jakékoli matrace. Dodáváme v různých kombinacích, složení, výškách, inovativních materiálech a vyrobené nejmodernější technologií.

 

Díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni Vám nabídnout matraci přímo na vaší postavu a doporučit nejvhodnější modelovou řadu tak, aby váš spánek byl v nejlepším možném spektru pohodlný a ničím nerušený.

 

 

Matrace z naší nabídky jsou určeny pro každého člověka, ať je malý , velký, starší , mladší nebo třeba v dorostu nebo dítě. Rádi doporučíme matrace do dětské postýlky, přistýlky, do patrových postelí, pro dospělou jedno postel a nebo pro velké manželské letiště.

Aby jste měli přehled a věděli z čeho jsou naše matrace vyrobeny, jak příjemně naše matrace působí a jaké jsou vlastnosti využitých materiálů, můžete si zde zjistit infomrace k dané vrstvě použité v matraci nebo k danému druhu použité suroviny.

 

 

TAŠTIČKOVÉ PRUŽINY NANOHARD

Technologie  NanoHARD zvyšuje komfort použití taštičkových pružin. Na menším prostoru je umístěno 289 pružin/m2. Každá pružina se nachází v samostatné kapse a je roztažena (naddimenzována) až o 40%, aby se zabránilo riziku zamáčknutí a byla tak vytvořena velmi vysoká životnost. Každá pružina je závislá sama na sobě, tím se ve značné míře eliminuje vliv ohýbání velké plochy matrace pod tlakem v malém prostoru. Znamená to, že pokud na matraci spí dvě osoby, vzájemně se neomezují tzv. vrtěním  a obracením ve spánku, druhá osoba tyto pohyby vůbec nepociťuje. Stejně tak  není problémem používání takové matrace pro dvě osoby každá o jiné váhové kategorii.

 

 

 

TAŠTIČKOVÉ PRUŽINY MULTIPOCKET

Technologie MultiPOCKET. Jedná se o téměř dvojnásobné využití taštičkových pružin na m2 než u varianty NanoHARD. Využítí těchto taštičkových pružin je znázorněno na vizualizacích červenou barvou a znamená to, že je v matraci umístěno 510 pružin/m2. Díky tomuto množství matrace zaručuje nosnost až 140kg zátěže. Vytvářejí velice stabilní střed a konstrukci matrace. Tyto taštičkové pružiny jsou výbornou volbou pro osoby, které mají rádi střední tvrdost matrace.

 

 

 

 

 

KOKOSOVÉ VLÁKNO

Kokosová vrstva má protiplísnové a antialergické vlastnosti, mírňuje proleženiny, absorbuje vlhkost a také pot člověka, současně udržuje a reguluje průtok vzduchu uvnitř matrace. Matrace s kokosovými vlákny doporučujeme především lidem s alergiemi a proleženinami. Vyznačuje se také ideálním stupněm tvrdosti , která má velmi příznivý vliv na zdravý spánek. Tato vrstva zpevňuje matraci a využívána strana matrace s kokosem o nějaký stupeň zvyšuje její tvrdost.

 

 

 

 

POLYURETANOVÁ PĚNA

V matracích jsou použity vysoce kvalitní polyuretanová pěny se zvýšenou pevností, která doplňuje pohodlí. Pěna se nedeformuje,takže je velmi pohodlná a zajišťuje komfortní doplněk matrace.
Zpravidla tato část pěny zajišťuje doplněk kostry matrace. Je mechanicky odolný, chrání proti opakovaným otřesům, chemicky odolný, plně recyklovatelný a zdravotně nezávadný.

 

 

 

 

 

OCEAN BLUE GEL

Ocean Blue GEL latex zajišťuje adekvátní termoregulaci během spánku, díky gelovým kapslím absorbuje teplo vyzařované tělem, což snižuje množství vlhkosti pronikající do matrace. Zlepšuje komfort při spánku, optimálně se přizpůsobuje tvaru těla a zajišťuje správnou cirkulaci vzduchu díky speciálním kanálům. Je extrémně odolný a silně hypoalergenní.

 

 

 

 

 

LATEX CLIMA CONVOLUTED ROLLS

Jedná se nejmodernější profilovanou masážní latexovou vrstvu s trvale elastickou vlastností, vyznačující se vysokou hustotou a snižuje tlak na  celkový povrch těla. Účinná absorpce vlhkosti a zajištění optimálního proudění vzduchu, zaručuje nebývalý komfort při spaní.

 

 

 

 

 

 

 

Energická studená pěna BIO NAWAPUR®

Tato matrace nabízí novou strukturu energické studené pěny NAWAPUR®, která čerpá svou sílu z přírody vysokým obsahem rostlinných olejů jako zdroje energie jak pro duši tak pro tělo. Nawapur pěna se vyznačuje extrémní pružnosti a odolnosti proti deformaci. Otevřená struktura buněk poskytuje vynikající propustnost vzduchu a prodyšné spací klima.

 

 

 

 

 

PAMĚŤOVÁ PĚNA VISCO

Matrace s VISCO paměťovou pěnou se dokonale přizpůsobí tvaru těla vlivem jeho tepla. Zmírňuje se tlak matrace na tělo a zajišťuje tak vysoký komfort spánku. Tlak působení je přímoúměrný osobě, která se na matraci položí. Efekt ? Na každou část vašeho těla bude působit stejná síla a matrace vytvoří pocit, že je stvořena právě pro vaše tělo. Nenamáhá svaly.Visco pěna (paměťová) je také technologie vyvinutá v NASA, aby se minimalizovalo onemocnění a bolesti páteře. Zpočátku k dispozici pouze pro piloty a astronauty, nyní i pro vás v moderní matraci.

 

 

 

 

 

MASÁŽNÍ PĚNA HR PROFILOVANÁ

Pěna HR Profilovaná/masážní 7 zónová (studená pěna).Matrace obsahuje moderní a vysoce kvalitní typ polyuretanové pěny vyrobený bez použití formaldehydů a jiných škodlivých látek, která posouvá vlastnosti PUR-PĚN o úroveň výš. Materiál disponuje dobrou elasticitou i při vyšší objemové hustotě.Díky otevřenější buněčné struktuře má HR-PĚNA dobrou prodyšnost, čímž snáze vyrovnává teplotní rozdíly.

 

 

 

 

 

LEPENÍ HOT-MELT

O krok napřed. - Jako jedni z prvních máme v našich matracích použit inovativní systém lepení HotMelt.Tato technologie je deset let dopředu oproti tradičním vodním lepidlům. Na rozdíl od klasických řešení, tavné lepidlo odstraňuje všechny těkavé látky, které jsou ve výrobním procesu a také je zcela bez zápachu, bezpečné.

 

 

 

 

 

OVČÍ VLNA

Ovčí vlna, toto vlákno vlny má řadu užitečných vlastností a jejich kombinace v jediném textilním vlákně je zcela unikátní: termoregulační schopnost, prodyšnost, schopnost odvádět pot, má antibakteriální účinky, chrání před UV zářením, je elastické a hypoalergenní. Vlna hřeje, chrání, udržuje tělesný komfort a je lidskému organizmu nejvíce příznivá ze všech známých textilních vláken.

 

 

 

 

 

 

 

POHANKOVÉ LUSKY

Pohanková vrstva je tvořena skořápkami ze zrníček pohanky všitých do polyuretanové prodyšné látky sešité do jednotlivých polštářků,  aby nedocházelo k přesouvání skořápek. Jedná ses o velice průdušný a hlavně přírodní materiál.

 

 

 

 

 

 

 

LATEX NATURAL

elastická, vysoce odolná a výborně se přizpůsobuje tvaru těla. Má výbornou prodyšnost, matrace může tzv. dýchat. Díky antibakteriálním a protiplísňovým vlastnostem latexu je tato matrace velice hygienická  a jedná se o nejpřirozenější výplňový materiál. Je přirozeně hypoalergenní,
antimikrobiální a odolný vůči roztočům. Tím se stává ideálním řešením nejen pro ty, kteří trpí alergiemi, ale i pro všechny ostatní, kteří mají rádi svěží matrace. Latex je prodyšný a udržuje teplo v zimě a chlad v létě. Výzkumy a studie ukazují, že latex je o 300% odolnější proti roztočům, než jakýkoli jiný materiál.

 

 

 

 

 

 

 

Sdílení článku:

Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Přepnout na mobilní verzi

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU