O naších matracích

 

 

Nabízíme mnohaleté zkušenosti a profesionalitu v oblasti matrací. Naše přímá spolupráce s výrobou zajišťuje rychlý a přímý postup k rychlé a plynulé realizaci jakékoli matrace. Dodáváme matrace v různých kombinacích, složení, výškách a inovativních materiálech, které jsou vyrobené tou nejmodernější technologií.

 

Díky bohatým zkušenostem jsme schopni Vám nabídnout matraci přímo na Vaši postavu a doporučit nejvhodnější modelovou řadu tak, aby Váš spánek byl co nejvíce komfortní a ničím nerušený.

 

Matrace z naší nabídky jsou určeny pro člověka jakéhokoli věku a postavy. Rádi doporučíme matrace do dětské postýlky, přistýlky, do patrových postelí, pro klasickou postel anebo pro velké manželské letiště.

Zde se dozvíte více o tom, z čeho jsou naše matrace vyrobeny a jaké jsou vlastnosti využitých materiálů.

 

TAŠTIČKOVÉ PRUŽINY NANOHARD

Technologie  NanoHARD zvyšuje komfort použití taštičkových pružin. Na menším prostoru je umístěno 289 pružin/m². Každá pružina se nachází v samostatné kapse a je roztažena (naddimenzována) až o 40 %, aby se zabránilo riziku zamáčknutí a bylo dosaženo velmi vysoké životnosti. Každá pružina je závislá sama na sobě, tím se ve značné míře eliminuje vliv ohýbání velké plochy matrace pod tlakem v malém prostoru. Znamená to, že pokud na matraci spí dvě osoby, vzájemně se neomezují pohybem ve spánku. Problémem rovněž není rozdílná hmotnost dvou osob.

TAŠTIČKOVÉ PRUŽINY MULTIPOCKET

Jedná se o téměř dvojnásobné využití taštičkových pružin na m2 než u varianty NanoHARD. Využítí těchto taštičkových pružin je znázorněno na vizualizacích červenou barvou a znamená to, že je v matraci umístěno 510 pružin/m². Díky tomuto množství matrace zaručuje nosnost až 140 kg. Vytvářejí velice stabilní střed a pevnou konstrukci matrace. Tyto taštičkové pružiny jsou výbornou volbou pro osoby, kterým vyhovuje střední tvrdost matrace.

KOKOSOVÉ VLÁKNO

Kokosová vrstva má protiplísňové a antialergické vlastnosti, zmírňuje proleženiny, absorbuje vlhkost a pot. Zároveň udržuje a reguluje cirkulaci vzduchu uvnitř matrace. Matrace s kokosovými vlákny doporučujeme především lidem s alergiemi a proleženinami. Vyznačuje se také ideálním stupněm tvrdosti , která má velmi příznivý vliv na zdravý spánek. Tato vrstva zpevňuje matraci a zvyšuje tvrdost strany matrace, na které je obsažena.


POLYURETANOVÁ PĚNA

V matracích je použita vysoce kvalitní polyuretanová pěna se zvýšenou pevností, která doplňuje pohodlí. Pěna se nedeformuje, takže je velmi pohodlná a zajišťuje komfortní spánek. Zpravidla tato část pěny zajišťuje doplněk kostry matrace. Je mechanicky odolná, chrání proti opakovaným otřesům, je chemicky odolná, plně recyklovatelná a zdravotně nezávadná.
 
 

OCEAN BLUE GEL

 

 

Ocean Blue GEL latex zajišťuje adekvátní termoregulaci během spánku. Díky gelovým kapslím absorbuje teplo vyzařované tělem, což snižuje množství vlhkosti pronikající do matrace. Zlepšuje komfort při spánku, optimálně se přizpůsobuje tvaru těla a zajišťuje správnou cirkulaci vzduchu díky speciálním kanálům. Je extrémně odolný a silně hypoalergenní.

 LATEX CLIMA CONVOLUTED ROLLS

Jedná se nejmodernější profilovanou masážní latexovou vrstvu s trvalou elasticitou. Vyznačuje se vysokou hustotou a snižuje tlak na  celkový povrch těla. Účinná absorpce vlhkosti a optimální proudění vzduchu zaručuje maximálně komfortní spánek.

ENERGICKÁ STUDENÁ PĚNA BIO NAWAPUR®

Energická studená pěna NAWAPUR® čerpá svou sílu z přírody vysokým obsahem rostlinných olejů, které jsou zdrojem energie jak pro duši, tak pro tělo. Nawapur pěna se vyznačuje extrémní pružností a odolností proti deformaci. Otevřená struktura buněk poskytuje vynikající propustnost vzduchu a prodyšné spací klima.

PAMĚŤOVÁ PĚNA VISCO

Matrace s VISCO paměťovou pěnou se dokonale přizpůsobí tvaru těla vlivem jeho tepla. Zmírňuje tlak matrace na tělo a zajišťuje tak vysoký komfort spánku. Tlak působení je přímo úměrný osobě, která na matraci leží. Výsledný efekt? Na každou část Vašeho těla bude působit stejná síla a budete mít pocit, že je matrace stvořena právě pro Vaše tělo. Nenamáhá svaly. Visco pěna je vyvinuta technologiemi v NASA, aby došlo k minimalizování onemocnění a bolesti páteře. Zpočátku byla k dispozici pouze pro piloty a astronauty, nyní je k dospozici i pro Vás.

MASÁŽNÍ PĚNA HR PROFILOVANÁ

Pěna HR profilovaná/masážní 7zónová (studená pěna). Jedná se o moderní a vysoce kvalitní typ polyuretanové pěny vyrobený bez použití formaldehydů a jiných škodlivých látek, která posouvá vlastnosti PUR-PĚN o úroveň výš. Materiál disponuje dobrou elasticitou i při vyšší objemové hustotě. Díky otevřenější buněčné struktuře má HR-PĚNA dobrou prodyšnost, čímž snáze vyrovnává teplotní rozdíly.

 
LEPENÍ HOT-MELT

O krok napřed: jako jedni z prvních máme v našich matracích použit inovativní systém lepení HotMelt.Tato technologie je o deset let napřed oproti tradičním vodním lepidlům. Tavné lepidlo odstraňuje všechny těkavé látky, které jsou ve výrobním procesu, také je zcela bez zápachu a je bezpečné.

 

OVČÍ VLNA

 

Tato vlna má řadu užitečných vlastností a jejich kombinace v jediném textilním vlákně je zcela unikátní: termoregulační schopnost, prodyšnost, schopnost odvádět pot, antibakteriální účinky, ochrana před UV zářením, je elastické a hypoalergenní. Vlna hřeje, chrání, udržuje tělesný komfort a je pro lidský organismus nejvíce příznivá ze všech známých textilních vláken.

POHANKOVÉ LUSKY

Pohanková vrstva je tvořena skořápkami ze zrníček pohanky všitých do polyuretanové prodyšné látky sešité do jednotlivých polštářků, aby nedocházelo k přesouvání skořápek. Jedná se o velice prodyšný přírodní materiál.
 

LATEX NATURAL

Tato vrstva je elastická, vysoce odolná a výborně se přizpůsobuje tvaru těla. Má výbornou prodyšnost, matrace může tzv. dýchat. Díky antibakteriálním a protiplísňovým vlastnostem latexu jsou matrace s touto vrstvou velice hygienické. Je přirozeně hypoalergenní, antimikrobiální a odolný vůči roztočům. Tím se stává ideálním řešením nejen pro ty, kteří trpí alergiemi, ale i pro všechny ostatní, kteří mají rádi svěží matrace. Latex je prodyšný a udržuje teplo v zimě a chlad v létě. Výzkumy a studie ukazují, že latex je o 300 % odolnější proti roztočům, než jakýkoli jiný materiál.
 

 

 

 

 

SKLADBA VRSTEV PRO ILUSTRACI:

Sdílení článku:

Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU