Chrániče matrace 140x200 cm

Chránič matrace 140 × 200 cm

Matrace přímo ovlivňuje kvalitu vašeho spánku. Měla by být správně vybrána tak, aby vyhovovala tvaru vašeho těla, potřebám a očekáváním. Aby však byla pro váš odpočinek pohodlná a bezpečná, je třeba dbát na její hygienu. K tomuto účelu je vhodné použít chránič matrace pro matraci o rozměrech 140 × 200 cm. Je ideální pro lůžko této velikosti. Ochrání vaši matraci před znečištěním a vaši peněženku před zbytečnými výdaji.

Filtr dle ceny:

423 Kč

598 Kč

Celkový počet výrobků: 2

Celkový počet výrobků: 2

Chrániče matrací 140 × 200 cm - výrobek, který se vyplatí mít

Potah na matraci o rozměrech 140 × 200 cm poskytuje ochranu vaší spací plochy. Díky němu nemusíte utrácet peníze za pravidelné čištění. Jednorázové náklady na takovou službu převyšují pořizovací cenu příslušenství a někdy je třeba čištění provádět i několikrát ročně. Může se stát, že výdaje rychle překročí hodnotu samotné matrace!

Chrániče matrací pro matrace 140 × 200 cm mají ještě jednu velmi důležitou funkci. Prodlužují životnost lůžek, na kterých jsou použity. Chrání je před závažným znečištěním, změnou barvy a vlhkostí, ale také před odřením a mechanickým poškozením. Díky tomu vám matrace bude sloužit mnoho let, a ne jen několik.

Potah matrace 140 × 200 cm - hygienický a pohodlný spánek, který si plně zasloužíte

Potahy matrací 140 × 200 cm jsou navrženy a ušity tak, aby zajistily hygienický a pohodlný spánek. Některé z nich jsou voděodolné. Díky tomu chrání povrch před skvrnami a pronikáním vody. V důsledku toho chrání matraci před vznikem škodlivých plísní uvnitř matrace, kterým svědčí vlhké prostředí. Potah tak přispívá k hygieně místa odpočinku. 

Chránič matrace o rozměrech 140 × 200 cm je také pohodlný při používání. Snadno se nasazuje i sundává a nezhoršuje kvalitu vašeho spánku. Je měkký, příjemný na dotek a nepohybuje se, když vstáváte nebo ležíte. Perfektně sedí, takže můžete pohodlně spát bez obav z nepohodlí.

Jaké jsou vlastnosti chráničů matrací 140 × 200 cm?

Chrániče matrací 140 × 200 cm jsou: 

  • se ideálně hodí na podklady stejné velikosti - dobře přilnou a nedeformují se,
  • z materiálů, které zajišťují dostatečnou termoregulaci během spánku - díky tomu se nebudete během spánku potit ani vám nebude příliš zima,
  • ušité z materiálů bezpečných pro pokožku - nedráždí,
  • minimalistické - aby nevyčnívaly například pod prostěradlem,
  • trvanlivé - budou vám sloužit mnoho let.

Díky tomu se investice do potahu na matraci o rozměrech 140 × 200 cm jednoduše vyplatí. Umožní vám také dlouhodobě si užívat čistou a hygienickou matraci a zároveň se vyhnout zbytečným výdajům.

V naší nabídce najdete také chrániče matrací 160 × 200 cm, chrániče matrací 180 × 200 cm a další rozměry. Můžete tak přizpůsobit konkrétní variantu svým potřebám a vybavit potřebnými potahy všechna svá lůžka. 

Potahy na matrace 140 × 200 cm - vysoká kvalita za dobrou cenu

Chránič matrace 140 × 200 cm lze pravidelně prát - ideálně při každé druhé výměně lůžkovin. Vysoká kvalita materiálů použitých při výrobě zajistí, že i přes časté čištění zůstane hygienický a zachová si svůj původní vzhled a rozměry. K praní můžete použít jemné chemické prostředky. Ta potahu dodá příjemnou vůni a účinně ho vyčistí. Vyplatí se také použít vysokou teplotu, abyste se zbavili jakýchkoli nečistot nebo roztočů z povrchu látky.

Při čištění dodržujte doporučení výrobce. Pak dosáhnete nejlepšího výsledku a budete mít jistotu, že kryt nepoškodíte. 

Chránič matrace 140 × 200 cm s efektivním dodáním

Chcete si koupit chránič matrace 140 × 200 cm za dobrou cenu a s efektivním dodáním? Pak jste na správném místě. U nás najdete širokou nabídku produktů v různých variantách. Díky tomu si můžete vybrat ten, který bude odpovídat vašim individuálním potřebám. Zajistíte si tak hygienický a zdravý spánek. A není pochyb o tom, že nákup chrániče matrace se vám velmi rychle vrátí!

Doporučujeme vám, abyste si prohlédli sortiment v našem obchodě.Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU