Chrániče matrace 80x200 cm

Chránič matrace 80 × 200 cm

Chrániče matrací 80 × 200 cm jsou ideálním řešením pro jednolůžka. Poskytují ochranu spací plochy před znečištěním a zároveň nesnižují kvalitu vašeho odpočinku. Ideálně se hodí na matraci určitého rozměru - nesklouzávají a snadno se nasazují. Díky tomu všemu se vyplatí je v ložnici používat - kvůli pohodlí, hygieně spánku a úsporám.

Filtr dle ceny:

381 Kč

548 Kč

Celkový počet výrobků: 2

Celkový počet výrobků: 2

Chránič matrace 80 × 200 cm - ideální do ložnice teenagera i mimo ni

Potah matrace 80 × 200 cm je ideálním řešením pro jednolůžka. Potah dostupný v této řadě je určen do pokojů dospívajících, dospělých a seniorů. Poskytuje matraci ochranu před různými druhy nečistot, mimo jiné i před skvrnami od nápojů nebo jídla. Chrániče matrací o rozměrech 80 × 200 cm dokonale padnou na deklarovanou plochu. Nesklouzávají, takže poskytují účinnou ochranu a zároveň nepřekážejí povlečení.

V naší nabídce najdete nejen potahové matrace. Nabízíme také vybavení na zahradu - prodáváme zahradní nábytek. S nimi si můžete vytvořit relaxační zónu na míru nejen v ložnici, ale i na terase. Budete si tam moci v příznivém prostředí vypít odpolední kávu nebo posnídat s rodinou. 

Proč investovat do potahu na matraci 80 × 200 cm?

Potah matrace o rozměrech 80 × 200 cm prodlouží životnost vaší matrace. Ochrání ji před závažným znečištěním i poškozením v podobě oděru. Investice do potahu je malá ve srovnání s náklady na nákup nové spací plochy. Navíc tato položka ušetří i za praní matrace. Chrání ji před vážným znečištěním, takže zajistí, že na vnější a vnitřní vrstvě nebudou skvrny ani vlhkost (a ty by vyžadovaly odborné čištění, které je nákladné). Chrániče matrací o rozměrech 80 × 200 cm tak chrání jak váš povrch na spaní, tak vaši peněženku. Zároveň vám umožní odpočívat v hygienických podmínkách.

Klíčové vlastnosti chrániče matrace 80 × 200 cm

Potahy pro matrace 80 × 200 cm jsou:

  • z materiálů, které jsou bezpečné pro pokožku a příjemné na dotek,
  • prodyšné, ale zároveň nepromokavé,
  • ideálně se hodí pro matrace deklarovaného rozměru, stejně jako pro nejčastěji používané tloušťky,
  • snadná montáž (proces nevyžaduje mnoho úsilí, stačí se řídit doporučeními výrobce pro konkrétní variantu),
  • estetické a minimalistické, aby nevyčnívaly například pod bílým nebo jiným světlým prostěradlem,
  • snadno se perou - stačí je hodit do pračky při každé druhé výměně ložního prádla a po usušení je opět obléknout.

Chránič matrace o rozměrech 80 × 200 cm je navíc za atraktivní cenu. Investice do něj se tak ještě více vyplatí.

Potahy na matrace 80 × 200 cm s efektivní expedicí a za dobrou cenu

Nabízíme potahy na matrace o rozměrech 80 × 200 cm i v jiných rozměrech - například potahy na matrace o rozměrech 140 × 200 cm. Výrobky z této řady jsou za atraktivní cenu, nejvyšší kvality a vhodné pro osoby s citlivou pokožkou. Investice do nich se proto vyplatí. Zajišťujeme rychlé vyřízení objednávky a efektivní expedici, abyste se mohli brzy těšit z potahu na matraci a jeho pozitivních vlastností.

Zveme vás na nákup!Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU