Matrace pěnové 90x200 cm

Pěnové matrace patří v současné době k nejoblíbenějším a nejpoužívanějším modelům. Jejich nabídka sahá od velkých matrací - ideálních pro pár - až po o něco menší modely určené pro jednu osobu. Právě tyto modely najdete v následující kategorii: Pěnové matrace 90 × 200 cm. Podívejte se na podrobnosti a hlavní výhody jednotlivých výrobků zde!

Filtr dle ceny:

1698 Kč

22899 Kč

Celkový počet výrobků: 41

Celkový počet výrobků: 41

Pěnové matrace 90 × 200 cm

Pěnové matrace 90 × 200 cm, které najdete v naší nabídce, jsou modely s velmi rozdílnými parametry, lišící se tloušťkou, stupněm tvrdosti, ale především konstrukcí a typem pěny, ze které jsou vyrobeny. Právě ten do značné míry určuje vlastnosti a klíčové přednosti výrobku. Na výběr jsou mimo jiné matrace z polyuretanové pěny - klasické a cenově dostupné, stejně jako modely z jiných, o něco inovativnějších typů pěn. Mezi ně patří například pěna Flex Foam - extrémně pružná a lehká, zajišťující pohodlný a bezpečný spánek. Vyznačuje se vysokou mírou pórovitosti, která se přímo promítá do správné cirkulace vzduchu, a tím i tepelného komfortu. Díky proudění vzduchu v matracích z pěny Flex Foam je také odolná proti vzniku jakýchkoli hub nebo plísní.

Dalším typem pěny, ze které byly vytvořeny naše pěnové matrace 90 × 200 cm, je HR pěna, jejíž struktura je založena na řadě podélných a příčných zářezů. Ty rozdělují celý povrch matrace na sedm samostatných zón, což zaručuje její vysokou plasticitu a optimální oporu a odpružení celého těla během spánku.

Pěnové matrace 90 × 200 cm - kvalita se snoubí s pohodlím

Každá pěnová matrace 90 × 200 cm z naší nabídky představuje dokonalou dvojici pohodlí a dokonalé kvality. Tyto dvě vlastnosti jdou ruku v ruce, protože právě díky špičkovým materiálům a pečlivému zpracování jsou matrace tak výjimečně pohodlné. Zaručují optimální oporu těla a odpružení, které umožňuje uvolnění svalů a v důsledku toho efektivní odpočinek. To zase znamená, že když se vyspíte na naší pěnové matraci, ráno vstanete vyspalí a plní energie!

Vyberte si svou pěnovou matraci 90 × 200 cm!

V naší nabídce najdete pěnové matrace 90 × 200 cm ideální pro jednotlivce i vhodné pro dítě nebo teenagera. Tyto matrace se vyznačují nejen vysokým komfortem, ale také vysokou odolností proti opotřebení. Díky tomu úspěšně slouží po dlouhou dobu a plní všechny své základní funkce. Prohlédněte si matrace, které jsme pro vás připravili v naší nabídce, a vyberte si ideální model!Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU