Matrace z paměťové pěny

Náš obchod nabízí řadu moderních matrací, jejichž vlastnosti výrazně zlepšují pohodlí a efektivitu vašeho spánku. Vynikajícím příkladem je matrace s inovativní konstrukcí, která vám umožní příjemně se zabořit do lůžka při zachování dostatečného odpružení těla. Tímto výrobkem je matrace z paměťové pěny, známá také jako matrace s pamětí. Podívejte se na naši nabídku moderních matrací s paměťovou pěnou. Podívejte se, co jsme pro vás připravili, a vyberte si ideální model pro sebe!

Filtr dle ceny:

1998 Kč

46199 Kč

Celkový počet výrobků: 59

Celkový počet výrobků: 59

Co je to paměťová pěna?

Paměťová pěna, často známá také jako paměťová pěna, je moderní inovace, která změnila odvětví matrací. Jedná se o polyuretanovou pěnu s otevřenými buňkami a termoelastickými vlastnostmi. Zajímavostí je, že byla původně vyvinuta pro NASA, aby sloužila astronautům při pobytu ve vesmíru. Účelem pěny bylo eliminovat pocit napětí a zvýšit tak pohodlí astronautů. Následně se o vlastnosti pěny začali zajímat výrobci automobilů a značky matrací. Tak se pěna dostala z raketoplánů až do našich postelí.

Jak paměťová pěna funguje?

Paměťová pěna je termoplastický materiál. To znamená, že má schopnost měnit svůj tvar, když je vystavena vyšším teplotám. Tvar matrace se samozřejmě mění i pod tlakem, ale je třeba si uvědomit, že lidské tělo má teplotu 36,6 stupně, takže na matraci, na které ležíme, stále působí především naše teplo. Vlivem teploty našeho těla začne pěna v paměťové matraci měnit svůj tvar a dokonale se přizpůsobí osobě, která na ní leží. Matrace se jemně sbalí a poté se přizpůsobí všem tvarům a křivkám těla.

Matrace z paměťové pěny - vlastnosti

Díky přítomnosti paměťové pěny se matrace z paměťové pěny dokonale přizpůsobí tvaru a hmotnosti osoby, která ji používá. Přizpůsobovací vlastnosti matrace si můžete ověřit tak, že na její povrch přitisknete ruku - chvíli poté, co ruku z matrace sundáte, uvidíte na jejím povrchu vámi otisknutý tvar. Otisky na matraci však rychle zmizí a její povrch se opět narovná. Tento jednoduchý pokus nám prozradí mnohé o tom, jak matrace z paměťové pěny funguje. Když si na ni leháme ke spánku, okamžitě se přizpůsobí všem částem našeho těla a jejich hmotnosti a zároveň poskytuje velmi charakteristický pocit příjemného propadnutí a zavinutí. Díky vynikající pružnosti matrace se však nemusíme obávat jejího trvalého otlačení. Když ráno vstaneme z postele, povrch matrace se přirozeně a rychle zregeneruje.

Matrace z paměťové pěny je synonymem pohodlného a efektivního, a tedy i zdravého spánku. Díky vynikajícímu polstrování a podpoře celého těla se naše svaly přirozeně uvolní, což vede k naprosté relaxaci. Po spánku na matraci z paměťové pěny se ráno probudíte plní energie a elánu. Díky svým vlastnostem je paměťová matrace ideální volbou pro starší a ležící osoby. Konstrukce účinně podpírá tělo, čímž zaručuje nejen plné pohodlí při ležení, ale také zabraňuje vzniku bolestivých proleženin.

V čem je ještě matrace z paměťové pěny tak výjimečná? Tyto modely se vyznačují mimořádnou trvanlivostí a odolností při používání. Výborně zvládají každodenní, dlouhodobé používání, a proto jsou schopny sloužit svým uživatelům po dlouhou dobu, aniž by ztratily na kvalitě.

Matrace z paměťové pěny mají velmi výraznou konstrukci, která se vyznačuje vysokou pórovitostí. Ta zase zajišťuje dostatečnou cirkulaci vzduchu uvnitř matrace a jeho odvádění ven. Díky tomu je vysoce odolná vůči jakémukoli růstu hub nebo plísní. To zase znamená, že matrace Memory zaručuje hygienický a bezpečný spánek i pro děti a osoby s alergiemi nebo kožními onemocněními.

Matrace z paměťové pěny - na co bych měl před koupí pamatovat?

Matrace z paměťové pěny je moderní řešení, které vám zajistí pohodlný a zdravý spánek. Před nákupem konkrétní matrace se však vyplatí zjistit si více informací o úrovni tuhosti a přizpůsobení. Všechny matrace z paměťové pěny dostupné v naší nabídce se v tomto parametru liší. Proč je tak důležité vybrat si správnou matraci? Pouze optimální přizpůsobení tuhosti modelu individuálním potřebám a očekáváním může zaručit plné pohodlí a efektivitu spánku. Pokud si naopak vyberete příliš měkkou nebo příliš tvrdou matraci, můžete být po nákupu a vyzkoušení nepříjemně překvapeni.

V našem obchodě najdete celou řadu kvalitních paměťových matrací lišících se jak tvrdostí, tak rozměry. Úspěšně tak najdete model pro jednu osobu i pro pár. Takto široký výběr vám umožní dokonale přizpůsobit vybraný model potřebám a očekáváním i těch nejnáročnějších uživatelů. Zveme vás, abyste si prohlédli naši nabídku a vyrazili na nákupy!Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU