Obdelníkové vany

Obdélníková vana je typ vany, který má obdélníkový tvar. Je to nejběžnější typ vany, který se používá v moderních koupelnách. Obdélníkové vany jsou vyrobeny z akrylátu nebo litiny a jsou k dispozici ve všech možných velikostech. Obdélníkové vany si můžete vybavit sprchovými hlavicemi, vanovými bateriemi a dalšími funkcemi, které usnadňují pohodlnou koupel. Některé obdélníkové vany mohou mít i vířivé trysky, které poskytují masážní účinek. Obdélníkové vany jsou obvykle dražší než kulaté, ale jsou obecně považovány za modernější a elegantnější. V naší nabídce najdete několik druhů.

Filtr dle ceny:

5599 Kč

6101 Kč

Celkový počet výrobků: 1



Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU