Latexové matrace

Dobresny.cz nabízí jak matrace s poněkud klasičtějším designem, tak i moderní modely s inovativní konstrukcí určující jejich nadprůměrnou kvalitu a řadu dalších cenných vlastností. Latexové matrace dostupné v našem sortimentu jsou toho skvělým příkladem. Zjistěte více a vyberte si ideální latexovou matraci pro vás!

Filtr dle ceny:

3397 Kč

51029 Kč

Celkový počet výrobků: 42

Celkový počet výrobků: 42

Latexové matrace - modernost a pohodlí

Latexové matrace patří k nejmodernějším modelům, které jsou dnes na trhu k dispozici. Díky své inovativní konstrukci se vyznačují mimořádným komfortem používání a vysokou odolností vůči pravidelnému a dlouhodobému používání. Pohodlné latexové matrace jsou obvykle pečlivě vytvořenou kombinací latexu a dalších moderních přírodních materiálů, které dále zvyšují jejich vlastnosti. Příkladem je přírodní kokosové vlákno, které nejenže zvyšuje komfort matrace, ale má také příznivý vliv na její trvanlivost a odolnost vůči používání i vlhkosti.

Latexová matrace - konstrukce

Latexové matrace vděčí za své zvláštní vlastnosti a výjimečné kvality především své konstrukci. Jejich konstrukce je založena na lehkém a pružném latexu. Moderní pěna se vyznačuje charakteristickou porézní strukturou. Kanálky uvnitř latexové matrace zajišťují správné větrání a cirkulaci vzduchu. Díky tomu latexová matrace zaručuje tepelný komfort a vykazuje vysokou odolnost vůči houbám a plísním.

Latexové matrace dostupné v našem obchodě jsou vybaveny kvalitním potahem, který lze prát v pračce. Snímatelný praktický potah na zip poskytuje matraci dodatečnou ochranu, a proto je také hygieničtější a bezpečnější.

Latexové matrace - hlavní výhody

Jaké výhody mají moderní latexové matrace? Recenze uživatelů hovoří samy za sebe. Především se jedná o výrobky vynikající kvality provedení, takže jde o odolné a spolehlivé modely. Díky moderní latexové pěně dodatečně vyztužené přírodními materiály slouží matrace z latexu svým uživatelům spolehlivě po dlouhou dobu. Jsou mimořádně trvanlivé a odolné vůči každodennímu používání, které zahrnuje pravidelný tlak a tření.

Díky svým vlastnostem se uvnitř latexových matrací netvoří houby a plísně, což má významný vliv na jejich životnost. To je také důležitá informace pro všechny alergiky. Latexová matrace je totiž ideální volbou pro lidi, kteří jsou alergičtí na roztoče a trpí alergiemi a kožními chorobami.

Mimořádně důležitou výhodou latexových matrací je samozřejmě také jejich pohodlí. Díky pružné pěně, kokosovým vláknům a měkkému potahu je spánek na latexové matraci příjemný, pohodlný a zdravý. Konstrukce matrace se přirozeně a velmi šikovně přizpůsobuje tvaru a hmotnosti těla, čímž zaručuje optimální oporu. Díky tomu je latexová matrace jednou z nejoblíbenějších voleb pro starší a ležící osoby. Její těsné přizpůsobení tělu, polstrování a cirkulace vzduchu zajišťují vysokou úroveň pohodlí pro ležící osoby, a to i po dobu několika hodin denně, a také zabraňují nebo minimalizují riziko vzniku proleženin.

V neposlední řadě se tato kategorie výrobků vyznačuje zvláštní rozmanitostí. V nabídce našeho obchodu najdete jak jednolůžkovou, tak velkou, širokou latexovou matraci. K jejich nákupu vybízí také cena moderních, pohodlných a rozmanitých modelů. Vezmeme-li v úvahu rozsah jejich vlastností, pohodlí, trvanlivost a skutečnost, že patří mezi modely, které jsou pro zdraví uživatele nejlepší, lze konstatovat, že ceny latexových matrací jsou mimořádně atraktivní.

Pohodlné latexové matrace na Dobřešně

Pokud hledáte matraci, která zaručuje pohodlí, poskytuje komfortní a efektivní, a tedy zdravý odpočinek, latexová matrace je model pro vás! Prohlédněte si naši nabídku latexových modelů a vyberte si ten ideální pro vás!Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU