. Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Ovlivňuje spánek výška matrace?

Často se mluví o výšce, jako o rozhodujícím faktu při výběru matrace. Vzniká tak nepsané pravidlo, že čím vyšší matrace bude, tím bude komfortnější. Výšku matrace ovliňují dva faktory - výška jádra matrace a výška dlaších vrtsev. Ve výsledku tak můře tento fakt ovlivnit nejen to, jak bude matrace vypadat umístěná na posteli, ale také, jakou bude mít tvrdost. Pro dospělého člověka by optimální tloušťka neměla být nižší než 10 cm. Jak to tedy je?

Materiály používané v matracích

Jeden z nevětších oříšků. Jeden z nejdůležitěchších bodů. Rozhodující fakt. Takto by se dal popsat výběr matrace, když se zaměříme na materiály, ze kterých je vyrobena. Jeden materiál je měkký, druhý až příliš tvrdý, jiný nám zase nemusí vyhovovat. Vypadá to, že by s sebou člověk měl mít minimálně kapesní příručku k tomu, aby zjistil, co mu vyhovuje. A tak jsme pro Vás sepsali, k čemu je který materiál dobrý. Všechny lze najít v naších matracích. A nebojte se, není to nic složitého.

Pohodlné dětské matrace

Zvlášt u novorozenych dětí jsme velice obezřetní úplně v každé situaci. Vyjímkou by tak neměl být ani výběr správné dětské matrace. Nejenom, že dítě bude správně růst a vyvíjet se, ale na pohodlné matraci bude klidně a bez křiku spinkat i miminko. Spoustu lidí si klade otázku, zda má cenu kupovat novou matraci pro dítě. Ano, děti rychle rostou a po matraci skáčou, potřebují však kvalitní spánek. Nezapomínejme také na to, že děti různého věku mají různé nároky. Jak tedy postupovat při výběru a na co si dát pozor?

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Poděbradova 2738/16
702 00 Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:30- 15:30.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: info@dobresny.cz, shop@dobresny.cz

Reklamace: reklamace@dobresny.cz

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU