Levné komody

Levné komody

Komoda je funkční i dekorativní kus nábytku. Hodí se nejen k uspořádání oblečení, ručníků, lůžkovin, hraček nebo jiných předmětů, ale je také estetickou součástí místnosti, například ložnice, obývacího pokoje nebo chodby. Podívejte se na kvalitní levné komody, které můžete zařadit do svého domu nebo bytu.

Filtr dle ceny:

3598 Kč

3600 Kč

Celkový počet výrobků: 1

Celkový počet výrobků: 1

Velmi levné komody – atraktivní cena a estetický design

V dnešní době si můžete koupit spoustu kvalitního nábytku za atraktivní ceny. Na trhu je totiž k dispozici mnoho materiálů, které se vyznačují odolností a atraktivním designem. Nábytek dnes nemusí být vyroben pouze z nejkvalitnějšího dřeva, aby se vyznačoval dlouhou životností. Například pro výrobu komod se používají laminované desky, které jsou k dispozici za výrazně nižší ceny, takže lze vytvořit levné komody ideální do ložnic, obývacích pokojů, dětských pokojů a předsíní.

Levné komody od výrobce – dobrá kvalita navzdory nízké ceně

Levná komoda výrazně nevyčerpá domácí rozpočet. V našem obchodě můžete zakoupit levné komody od výrobců, které se vyznačují dlouhou životností a kvalitním zpracováním. Nejedná se o výrobky, které se zkazí již po několika týdnech nebo měsících používání - levná komoda může vydržet mnoho let. Tento kus nábytku je ideální pro ukládání nejrůznějších věcí a předmětů. Kromě toho bude ohromovat svým vzhledem, pokud bude samozřejmě vybrán tak, aby se hodil do interiéru. Levná komoda se bude skvěle hodit do každé místnosti, do které ji umístíme.

Levné komody – kam je nejlépe umístit?

Velmi levné komody jsou velmi univerzálními kusy nábytku. Obecně se komody doporučují umístit do ložnic. V tomto případě jsou ideální pro uložení oblečení nebo lůžkovin. Zásuvky v takové komodě usnadňují uspořádání drobných předmětů, například spodního prádla, takže je ocení mnoho uživatelů. Levné komody lze umístit i do jiných částí bytu nebo domu. Je dobré je umístit i do obývacího pokoje – představují pak pohodlné řešení pro uložení nejrůznějších doplňků nebo drobností. Dobře se hodí i na ukládání ubrusů, ručníků a dalších předmětů.

Levné komody – jaké vlastnosti by měl mít tento typ nábytku?

Dobrá, levná komoda je především velmi funkční kus nábytku. Aby dobře plnil svou funkci, musí se hodit do místnosti – a to nejen esteticky. Důležité je především to, abyste jej mohli pohodlně používat. Při nákupu věnujte pozornost počtu zásuvek, jejich hloubce, šířce a způsobu otevírání. Je důležité, aby komoda měla kvalitní a odolné pojezdy. To umožní pohodlné a bezproblémové používání komody po dlouhou dobu, aniž by se při pokusu o její použití zasekla nebo zablokovala.

Velmi levné komody – jak přizpůsobit velikost místnosti?

Levné komody by měly být přizpůsobeny místnosti, aby bylo zajištěno pohodlí používání. Z tohoto důvodu byste měli před objednáním správného modelu pečlivě změřit interiér, do kterého chcete nábytek umístit. Je důležité, aby se komoda nevešla pouze na konkrétní místo, například do výklenku ve zdi. Pozornost je třeba věnovat také rozsahu otevírání zásuvek. To znamená, že při měření je důležité zkontrolovat, zda se v okolí komody nenachází nic, co by bránilo jejímu používání. Může jít o nábytek v podobě nočních stolků nebo vyčnívajících prvků ze stěn, jako jsou zásuvky nebo vypínače světel.

Komoda – levný nábytek nemusí znamenat špatné zpracování!

Čím se vyznačuje dobrá komoda? Levné zpracování při použití nejlepších dostupných materiálů. Tento kus nábytku umožňuje uložit do svého vnitřního prostoru mnoho předmětů. Komody jsou ideální pro odkládání spodního prádla, košil, kalhot, elektroniky, ručníků, lůžkovin, dětských hraček nebo třeba psacích potřeb. Stojí však za to vědět, že takový nábytek nabízí mnohem více využití.Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU