Komody do obývacího pokoje

Komoda do obývacího pokoje

Komody do obývaku jsou velmi praktickými a téměř povinnými kousky, které najdete v každém domě či bytě. To vše díky jejich funkčnosti. Lze je použít nejen k uložení nejrůznějších předmětů, ale také jako místo pro aranžování nejrůznějších dekorací a ozdob, ať už v podobě figurek, svíček, zarámovaných fotografií nebo rostlin v květináčích.

Filtr dle ceny:

1768 Kč

7900 Kč

Celkový počet výrobků: 15

Celkový počet výrobků: 15

Komoda do obývacího pokoje - jaký model zvolit pro klasický interiér?

Klasické interiéry si žádají estetický a elegantní nábytek, který umocní atmosféru celé místnosti. Proto je při výběru modelů pro obývací pokoje v tomto konkrétním stylu vhodné zvážit nábytek z desek, které svým vzhledem připomínají dřevo. Tento typ komody se také vyplatí sladit s ostatním nábytkem v místnosti – především barevně, např. skříní. V klasickém interiéru je důležitá jednotnost barev a materiálů.

Komoda do obývaku – jakou velikost zvolit pro tento typ místnosti?

Komody do obývaku jsou velmi univerzální a oblíbené kusy nábytku. To vše díky jejich funkčnosti a pohodlnému používání. Tato skutečnost je mimo jiné způsobena různými dostupnými velikostmi tohoto typu nábytku. Můžete si je tak volně přizpůsobit svým potřebám. Do velkých obývacích pokojů doporučujeme komody větších rozměrů. Takový nábytek nejenže pojme mnoho předmětů, ale také dokonale podtrhne styl celého interiéru. Zajímavým nápadem může být dlouhá komoda do obývacku se standardní výškou, například 160 x 100 cm.

Komody do pokoje – co jiného než tento nábytek tam lze umístit?

Při výběru konkrétního nábytku je třeba zvážit, jak bude používán. Komoda do pokoje nabízí nejen uzavřený prostor pro uložení různých předmětů, ale také velkou horní desku, na kterou lze umístit mnoho věcí. Doporučujeme na něj umístit nejrůznější dekorace a ozdoby v podobě fotorámečků, lampiček, nádob nebo figurek. Je také třeba mít na paměti, že dřevěná komoda do obývaku není vhodným místem pro umístění květin.

Zajímavé komody do obývaku – které modely stojí za pozornost?

Komody do pokoje dostupné v našem obchodě můžete zakoupit v různých velikostech, barvách a tvarech. Kromě toho jsou k dispozici vysoké, úzké, široké, dlouhé a dokonce i velmi nízké modely. Pokud máte moderní byt, určitě se vyplatí vsadit na zajímavé komody do obývaku. Výběr typu komody do bytu nebo domu by měl do značné míry záviset na interiéru, ve kterém bude umístěna, a také na její velikosti a stylu. Doporučujeme modely bez úchytek v zásuvkách se zajímavými tvary a zajímavými povrchovými úpravami, například lesklými čely.

Komoda do pokoje – jak přizpůsobit velikost interiéru?

Komoda do obývaku by měla ladit s celým interiérem. Tomu je třeba přizpůsobit její velikost a vzhled. Je důležité zvolit správnou velikost. Příliš velká komoda do pokoje může vyvolat pocit zahlcení, což může mít negativní dopad na interiér. Na druhou stranu příliš malé komody do obývaku jsou často nefunkční, protože je obtížné do nich umístit nejrůznější předměty. Doporučujeme pečlivě změřit prostor, který chcete na konkrétní kus nábytku vyčlenit a přizpůsobit jej svým potřebám.

Elegantní komody do obývacího pokoje – pro klasické i glamour interiéry

V současné době jsou velmi módní elegantní komody do obývaku. Hodí se do glamour, klasických nebo boho interiérů. Velmi oblíbené jsou mimo jiné lakované modely, které zaujmou svým jedinečným vzhledem a originální estetikou. Pro zdůraznění stylu celého interiéru se vyplatí zvolit různé typy komod do pokoje. Pro vytvoření jedinečné atmosféry bude dobré investovat do modelů s dřevěným povrchem. Kromě toho budou zajímavým doplňkem takového interiéru také různé typy toaletních stolků.

Moderní komoda – ideální nábytek pro industriální a minimalistické interiéry

Elegantní komody do obývaku se doporučují především do boho nebo klasických interiérů. Moderní modely se naopak doporučují do místností v industriálním nebo minimalistickém stylu. Je dobré volit komody s čely z ozdobných panelů nebo s vysokými nožkami – nejlépe kovovými. Jak vidíte, velký význam má také nábytek, jako je komoda. Díky ní může obývací pokoj vypadat ještě lépe. V minimalistických místnostech můžete zvolit i komodu, jejíž povrchová úprava je zcela odlišná od ostatního nábytku.Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU