Dětské šatní skříně

Dětské šatní skříně

V této kategorii představujeme dětské šatní skříně navržené s ohledem na pohodlí a vkus nejmenších uživatelů. Uvědomujeme si, že je důležité vytvořit prostor, který je nejen funkční a pohodlný, ale také inspirativní a bezpečný. Výběr dětských šatních skříní zahrnuje nábytek mezi který patří položky jako chlapecká šatní skříň nebo dívčí šatní skříň.

Filtr dle ceny:

3098 Kč

8951 Kč

Celkový počet výrobků: 8

Celkový počet výrobků: 8

Dětská šatní skříň – funkční kus nábytku v dětském pokoji

Dětské šatní skříně nabízené v našem obchodě jsou vysoce kvalitní výrobky, které poskytují pohodlné místo pro uložení dětského oblečení, hraček a dalších nezbytných věcí. Dětská šatní skříň pomáhá udržovat pořádek a organizaci v prostoru, který je pro mnoho lidí nejdůležitější v celém domě nebo bytě. Dětské šatní skříně navržené naším obchodem byly navrženy s ohledem na specifické potřeby těch nejmenších. Naše produkty se vyznačují vysokou kvalitou zpracování a mnoha zajímavými řešeními, jako je věšák nebo police.

Dětské šatní skříně z nabídky našeho obchodu

Nabízíme dětské šatní skříně o rozměrech 90 × 50 × 190 cm, které umožňují uložit různé předměty včetně oblečení, hraček nebo knih. Všechny dětské šatní skříně, které prodáváme, expedujeme do 5 pracovních dnů. Díky tomu můžeme zaručit, že i časově vytížení zákazníci budou s nákupem v našem obchodě spokojeni.

Dětská šatní skříň – mnoho barevných variant

V našem obchodě nabízíme mnoho barev pro čela dětských šatních skříní. Pokud potřebujete dívčí šatní skříň, můžete začít modelem s dveřmi v růžové, modré nebo zelené barvě. Rodiče, kteří hledají chlapeckou šatní skříň často zváží výběr šedé varianty nebo varianty s čelem ve vzoru borovice nebo dubu havana. Je možné zakoupit dětské šatní skříně v univerzální barvě. V tomto případě se můžete rozhodnout pro bílé dveře, které se budou perfektně hodit jak do dívčí šatní skříně, tak do chlapecké šatní skříně.

Jaké by měly být vlastnosti dobrého šatníku pro dětské oblečení?

Dětská šatní skříň by měla odpovídat potřebám těch nejmenších a jejich pečovatelů. Pro děti bude jistě nejdůležitějším aspektem vzhled nábytku, zatímco pro rodiče budou nejdůležitější ergonomické a bezpečnostní aspekty pro uživatele. Varianty dětské šatní skříně nabízené naším obchodem jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a jsou mimořádně stabilní. Díky tomu si můžete být jisti, že jej vaše dítě zvládne samostatně používat. Na jaké vlastnosti se vyplatí zaměřit při nákupu dětské šatní skříně?

Bezpečnost při používání

Dětská šatní skříň by měla být především pevná a stabilní. Důležitý je proto způsob upevnění nožiček, polic a tyčí a kvalita závěsů. Je třeba také dbát na to, aby byly všechny hrany stěn a dveří řádně chráněny a aby byly úchyty zaobleny. Tím zajistíte, že zakoupenou dětskou šatní skříň budou děti moci bez obav používat.

Odolnost a robustnost

Dobrá dětská šatní skříň musí být vhodná pro použití těmi nejmenšími. Šatní skříň by měla být vyrobena z odolných a snadno čistitelných materiálů. Dětská šatní skříň by se měla vyznačovat zvýšenou odolností vůči intenzivnímu používání. Mějte na paměti, že děti jsou obecně méně pozorné k takovým aspektům, jako je šetrné zacházení s nábytkem. Proto jsou námi nabízené skříně vybaveny robustními panty a úchytkami.

Estetika a vhodné přizpůsobení prostoru

Šatní skříň do dětského pokoje musí být nejen pevná a bezpečná, ale také estetická a vizuálně přitažlivá. Nábytek, který kupujeme, by se měl líbit především našemu dítěti, ale nezapomínejme ani na aspekty, jako je sladění s ostatními prvky výzdoby. Zkusme dosáhnout odpovídajícího efektu s ostatním nábytkem. Naše šatní skříně, které nabízíme v široké škále barev, vám mohou pomoci. Nezapomeňte také, že samotná skříň by neměla být příliš velká, aby nezabírala místo na hraní, ani příliš malá, aby se do ní vešly všechny potřebné věci.

Nejlepší dívčí a chlapecké šatní skříně ze sortimentu našeho internetového obchodu

Nabízíme vysoce kvalitní skříně do dívčího nebo chlapeckého pokoje. Zaručujeme vysokou kvalitu zpracování, podporu při výběru správného nábytku a technickou pomoc kvalifikovaného personálu. Kromě špičkových dětských šatních skříní nabízíme také širokou škálu dalších vynikajících návrhů, jako jsou dětské komody, regály na hračky a knihy nebo kompletní sestavy nábytku do dětského pokoje. Nečekejte a podívejte se na komplexní nabídku, kterou jsme pro vás připravili!Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.


Na Prádle 3389/8
702 00 Moravská Ostrava

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU