Výpis všech článků

Jaká by měla být tuhost matrace

Tvrdost matrace patří mezi nejdůležitější aspekty při nákupu nové matrace. Při volbě tvrdosti matrace máme tendenci vybírat matraci dle tuhosti matrace, na kterou jsme zvyklí. Nicméně správnou volbu tvrdosti matrace ovlivňuje v nejvyšší míře váha člověka. Lidé s vyšší váhou by si měli vybírat tvrdší matrace, lidé s nižší váhou si mohou vybírat z matrací měkčích.

 

Výběr správné dětské postele

Už je vaše dítko velké na maličkou postýlku? Chcete, aby díky ní vaše dítko mělo skutečně dokonalý a ničím nerušený spánek. Jaká by měla být dětská postel a na co se zaměřit při výběru. Jedině tak si můžete být jisti, že konkrétně vybrané dětské postele budou rozhodně splňovat všechny vaše požadavky.

Jak se zbavit nechtěných nocležníků

Roztoči, okem neviditelní živočichové živící se odumřelými buňkami lidské kůže a vlasů, rádi bydlí v pohovkách, v kobercích, ale nejvíc se jim daří  v naší posteli. Které vdechujeme ve spánku, což může vyvolat alergickou reakci. Ta se projevuje rýmou, svěděním očí, kašlem či vyrážkou. Všechny tyto projevy zhoršují kvalitu spánku. Proto si řekněme pár typů jak se roztočů vyvarovat popřípadě se jich zbavit

Údržba a péče o matrace

Koupi jste si matraci novou matraci a myslíte si, že tím vše končí? Opak je pravdou. I matraci je potřeba věnovat péči a správně s ní zacházet.

 

Spánek Vašich nejmenších

Spánek našich nejmenších je pro každého rodiče to nejdůležitejší. Vyspinkané dítě je spokojené dítě a tím i rodič. Co vše dopřát našim ratolestem ke spokojenému, zdravému a plnohodnotnému spánku?

Jak vyzrát na chrápání

Slýcháte někdy v noci zvuky připomínající motorovou pilu nebo zvuky které připomínají startování raketoplánu? Chrápání umí lézt pěkně na nervy. Většina lidí se smíří se svým osudem,nebo se odstěhuje do jiné místnosti. Řešení však může být jednoduché.

Ovlivňuje spánek výška matrace?

Často se mluví o výšce, jako o rozhodujícím faktu při výběru matrace. Vzniká tak nepsané pravidlo, že čím vyšší matrace bude, tím bude komfortnější. Výšku matrace ovliňují dva faktory - výška jádra matrace a výška dlaších vrtsev. Ve výsledku tak můře tento fakt ovlivnit nejen to, jak bude matrace vypadat umístěná na posteli, ale také, jakou bude mít tvrdost. Pro dospělého člověka by optimální tloušťka neměla být nižší než 10 cm. Jak to tedy je?

Materiály používané v matracích

Jeden z nevětších oříšků. Jeden z nejdůležitěchších bodů. Rozhodující fakt. Takto by se dal popsat výběr matrace, když se zaměříme na materiály, ze kterých je vyrobena. Jeden materiál je měkký, druhý až příliš tvrdý, jiný nám zase nemusí vyhovovat. Vypadá to, že by s sebou člověk měl mít minimálně kapesní příručku k tomu, aby zjistil, co mu vyhovuje. A tak jsme pro Vás sepsali, k čemu je který materiál dobrý. Všechny lze najít v naších matracích. A nebojte se, není to nic složitého.

Pohodlné dětské matrace

Zvlášt u novorozenych dětí jsme velice obezřetní úplně v každé situaci. Vyjímkou by tak neměl být ani výběr správné dětské matrace. Nejenom, že dítě bude správně růst a vyvíjet se, ale na pohodlné matraci bude klidně a bez křiku spinkat i miminko. Spoustu lidí si klade otázku, zda má cenu kupovat novou matraci pro dítě. Ano, děti rychle rostou a po matraci skáčou, potřebují však kvalitní spánek. Nezapomínejme také na to, že děti různého věku mají různé nároky. Jak tedy postupovat při výběru a na co si dát pozor?

ilustrace

Návody k obsluze

Návody k obsluze a použití vůrobku.
 

Celkový počet článků: 20


Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Místecká 329/258
720 00 Ostrava-Hrabová

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: info@dobresny.cz, shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU