Matrace zátěž 50 kg - 80 kg

Matrace na zátěž 50 kg - 80 kg jsou určeny pro osoby, které jsou středního vzrůstu, také pro dorostence a vyjimečně můžou být použity pro děti. Tyto matrace jsou oblíbené svou nízkou cenou. Když má matrace nosnost 80 kg, tak se předpokládá , že jí bude využívat člověk ve výškovém rozmezí 110-200 cm a s máximální váhou právě 80kg.  K těmto hodnotám jsou tyto matrace určeny a lidem těchto parametrů, kde je maximální zátěž matrace do 80 kg bude výborně pasovat. Zátěž 50 kg - 80 kg je orientační. Najdou se i vyjímky, kdy člověk bude mít jinou váhu i výšku a může jim taková matrace vyhovovat. Výbeř je velic individuální a u matrací to platí extra. Každý člověk bude mít při položení těla na matraci jinou pocitovou hladinu. Pro někoho může být matrace do 80kg měkkčí , pro někoho tvrdší, jinému bude vyhovovat v maximální míře apod. Věřte , že každý si určitě najde tu svou pravou matraci , která vám splní výborné a ničím nerušené noci s příjemným spánkem a odpočinkem s matraci na maximální zátěž matrace je do 80 kg.

Filtr dle ceny:

1937,00 Kč

2632,00 Kč

Celkový počet výrobků: 1Informace

Naše specializace se také soustředí na dětské pokoje. Konkrétně nábytkem jako jsou postele patrové , rozkládací a výsuvné, jednoosobové , dvou a také tří osobové provedení. Variatny borovice, olše, dub, ořech, ale také pevnou a stabilní dřevotřísku. Postele lze také upravit barevným nátěrem a nebo využít některé polepy a grafiku z naší široké nabídky.

Přepnout na mobilní verzi

Kontaktní informace

DOBRÉ SNY

House of kids s.r.o.

Místecká 329/258
720 00 Ostrava-Hrabová

IČ: 03862721

DIČ: CZ03862721

 

Pracovní doba PO-PÁ, 7:00- 15:00.

 

Tel: +420 59 50 50 000

Všeobecné informace: info@dobresny.cz, shop@dobresny.cz

Reklamace: na hlavní stránce naleznete online formulář.

Doklady a fakturace: ucetnictvi@dobresny.cz

Dodatečný reklamační email: reklamace@dobresny.cz

Více informací najdete zde

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Akceptujeme tyto platební systémy

Druhy plateb v našem e-shopu:

  • dobírkou
  • převodem
  • on-line kartou
  • PayU